Chińska strona o grach 17173.com przeprowadziła wywiad z założycielem studia XLGames, Panem Jake'iem Song'iem, podczas którego otrzymali trzy nowe screeny z gry, które znajdziecie w dalszej części news'a. Chodzi oczywiście o grę Civilization Online, która jak na razie ukaże się jedynie w Azji. Z informacji przekazanych przez Jake'a dowiadujemy się, że do wyboru graczy oddano cztery cywilizacji: Chiny, Rzym, Egipt i Azteków. Będzie również cztery klasy: Inżynier, Farmer, Górnik i Żołnierz.Przykładowo możemy zacząć grę jako żołnierz, którym de facto na chwilę obecną jest postać NPC. Nasze obowiązki to robienie wszystkiego dla całej społeczności, aby zebrać jak największe zaufanie zanim zastąpimy NPC.

 


Civilization-Online-Guilin-2

 

Na dwa sposoby możemy zająć miejsce postaci NPC. Po pierwsze możemy ukończyć wszystkie zadania, albo pomagać mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów, zbierać więcej doświadczenia itp. Jedynym słowem musimy być dobrym wujkiem Samem.


Niektóre zadania mogą zwiększyć pozytywne opinie wśród społeczności, możemy pomagać farmerom, przeganiać bandytów, ewentualnie wyszukać ich kryjówkę i ją okupować.

 

Civilization-Online-Guilin-1


 

W dalszym etapie gry całe cywilizacje mogą ze sobą walczyć, ale o tym pewnie jeszcze niejednokrotnie usłyszymy w przyszłości.

 

Civilization-Online-The-Great-Wall-of-China


Gry podobne