Wielokrotnie nagradzany projekt w prestiżowych akcjach jak PC Gamer's Mod of the Year 2011 czy ModDB's Editor Choice Multiplayer Mod of the Year 2011, drużynowy, realistyczny survival horror na Source Engine, czyli No More Room in Hell właśnie dostępny jest na serwisie Steam zupełnie za darmo. Twórcy inspirowali się serią filmów George Romero „Of the Dead”. Prezentowany świat pokazuje Nam post apokaliptyczną wizję Ziemi, gdzie tajemniczy wirus zbiera swoje śmiertelne żniwo, ale to nie wszystko… Ci, którzy padli jego ofiarą tak naprawdę po śmierci powstają, powstają jako zombie. Obecnie w każdym miejscu na świecie jest ich miliony i szukają świeżego mięsa, aby zaspokoić odwieczny głód.

no more room in hell 001

Chyba już nikt nie sądzi, że na tą chorobę znajdzie się lekarstwo. Jedno ugryzienie i stajemy się tym co tak nienawidzimy, przed czym uciekamy całe życie. Jednak w tej walce nie jesteśmy osamotnieni, są inni którzy przetrwali i równie mocno jak my walczą o przeżycie. A to może się udać, ludzkość może przetrwać dzięki drużynowym działaniom, współpracy – im dłużej jesteśmy razem tym większe są szansę na przeżycie.

no more room in hell 003 no more room in hell 002

Mapy w No More Room in Hell zmieniają się dynamicznie, więc nie można się przyzwyczajać do tego, że w konkretnych miejscach znajdziemy schronienie, wszystko może się zmienić z minuty na minutę. Na każdej z nich możemy walczyć o przetrwanie ramię w ramię z ośmioma innymi graczami, ale uwaga, oglądaliście The War Z? Jeśli tak to macie świadomość, że zombie nie zawsze muszą być powolnymi, ślamazarnymi postaciami – tutaj obyście zdążyli krzyknąć zanim do Was dobiegną, a możecie taki czyn uznać, że niezwykle szybko, za wyraz zręczności…

WARTO ZOBACZYĆ  The Settlers Online: Gwiezdne Monety i Magiczne Fasolki!