No Man’s Sky to gra o eksploracji, o przetrwaniu w nieskończonym uniwersum. Co to oznacza? A to, że do każdego miejsca na ziemi, niebie czy w przestrzeni kosmicznej będziemy mogli dotrzeć, a świat generował się będzie automatycznie przed naszymi oczami, tym samym w omawianej produkcji nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy się dostać, to co widzimy jest w naszym zasięgu – jednym słowem mamy nieograniczony świat, który tworzy się według ściśle określonych procedur.

Prawdziwie otwarta przestrzeń

Chcesz odwiedzić góry, które widzisz daleko na horyzoncie? Nie ma sprawy, a może chcesz polecieć z jednej planety na drugą? Albo sprawdzić co kryje się na słońcu?


Becron5

Możesz, w grze No Man’s Sky nie ma żadnych ograniczeń, wszystko jest w naszych rękach, cały świat w zasięgu dłoni.

Eksploracja to widzieć to czego nikt inny nie doświadczył

Możemy zwiedzać nigdy nie odwiedzone przez człowieka systemy słoneczne i skatalogować w nich nowe, nieznane dotąd formy życia. Każda planeta różni się od pozostałych i zamieszkana jest przez rasę niepowtarzalną w całym uniwersum gry.


NewEridu

W trakcie naszych podróży znajdziemy cenne artefakty, które ukażą nam sekrety wszechświata. Jednak pamiętaj, pomimo tego, że nie widzisz innych graczy oni również zwiedzają to samo uniwersum i możliwe, że oznaczymy planetę jako swoją, a zrobił to wcześniej ktoś inny.

Przetrwaj zwiedzając nieznane

Każdy system słoneczny, planeta, ocean i jaskinie są usiane masą niebezpieczeństw, na które to właśnie my jesteśmy narażeni. Jeden nasz błąd może sprawić, że stracimy wszystko, a w No Man’s Sky każde zwycięstwo i każda porażka to stała!


GlattrecSystem

Na odwiedzonych planetach możemy zbierać cenne surowce i handlować nimi z innymi graczami, tak samo jak kostiumy, sprzęt – wszystko to kreuje naszą rzeczywistość, to nasze przeznaczenie.


Gry podobne