Nitro Nation Racing to niesamowita gra wyścigowa na Androida i iOS opatrzona w całkiem przyzwoitą grafikę 3D i trzy ciekawe tryby rozgrywki – Story Challenge, Street Race i Practice. Na kolejnych torach wyścigowych rywalizujemy jeden na jednego z innymi użytkownikami z całego świata. Tutaj liczy się dobry start jak i finisz, a do tego przydadzą nam się nowe części, w które możemy wyposażyć nasze auto przygotowując się tym samym do nowych wyzwań i trudniejszych przeciwników.

Zwycięstwo przyniesie nam spore ilości pieniędzy jak i inne cenne nagrody, dzięki którym możemy odblokować nowe auta jak i personalizować, tuningować to, które posiadamy obecnie. Obecnie w Nitro Nation Racing znajdziemy ponad 50 aut z całego świata, a dla osób lubiących wyzwania czekają osiągnięcia, które de facto nie tak prosto zdobyć, a jest ich koło osiemdziesięciu.


Nitro Nation Racing 003

Wśród aut o których wspomniałem wyżej znajdziemy ponad 20 znanych marek samochodów, takich jak Chevrolet, Ford, Dodge, BMW, Volkswagen, Honda, Nissan czy Mazda. Nie zabraknie wśród nich klasyków jak i nowoczesnych sportowych furek.

Twórcy Nitro Nation Racing proponują nam rozgrywkę na nowym poziomie, gdzie liczą się nasze umiejętności, a nie grubość portfela, nie będzie ulepszeń premium i na żadną akcję, oprócz odnowienia paliwa (fuel) nie będziemy musieli czekać.


Jeśli jednak jesteście kierowcami, którzy wolą poprzyglądać się na auto w swoim garażu, to proponowana Apka nie jest dla Was. Tutaj musicie wyciągnąć wszystko co najlepsze z domowych garaży i ruszyć na wyścig, a rywali nie zabraknie, zawsze czeka ktoś gotowy do pojedynku. Ścigać się możemy na krótkich dystansach, możemy dołączyć do turniejów i budować swoją markę wśród innych kierowców jak i wzbijać się na wyżyny kolejnych rankingów.

WARTO ZOBACZYĆ  Million Asteroid (Android)

Wiele podobnych gier pozwala nam ulepszać swoje auto, dodawać części, elementy tuningowe, zmieniać kolory, czy dodawać bajeranckie grafy i w Nitro Nation Racing jest podobnie, choć tutaj możemy dosłownie pracować nad każdą częścią swojej maszyny.

Myślisz, że wiesz wszystko na temat wyścigów i samochodów? Sprawdź się w NN, ale uważaj, fizyka gry została dopracowana niemalże do perfekcji, więc wszystko funkcjonuje tutaj podobnie jak w prawdziwym życiu, więc nie zgubcie koła, nie pognijcie zderzaków i życzę Wam wielu zwycięstw.

[youtube id=”2kJfMImCkX0″ width=”673″ height=”356″]


Gry podobne