Nitro Nation Racing to niesamowita gra wyścigowa na Androida i iOS opatrzona w całkiem przyzwoitą grafikę 3D i trzy ciekawe tryby rozgrywki – Story Challenge, Street Race i Practice. Na kolejnych torach wyścigowych rywalizujemy jeden na jednego z innymi użytkownikami z całego świata. Tutaj liczy się dobry start jak i finisz, a do tego przydadzą nam się nowe części, w które możemy wyposażyć nasze auto przygotowując się tym samym do nowych wyzwań i trudniejszych przeciwników.

Zwycięstwo przyniesie nam spore ilości pieniędzy jak i inne cenne nagrody, dzięki którym możemy odblokować nowe auta jak i personalizować, tuningować to, które posiadamy obecnie. Obecnie w Nitro Nation Racing znajdziemy ponad 50 aut z całego świata, a dla osób lubiących wyzwania czekają osiągnięcia, które de facto nie tak prosto zdobyć, a jest ich koło osiemdziesięciu.

Nitro Nation Racing 003

Wśród aut o których wspomniałem wyżej znajdziemy ponad 20 znanych marek samochodów, takich jak Chevrolet, Ford, Dodge, BMW, Volkswagen, Honda, Nissan czy Mazda. Nie zabraknie wśród nich klasyków jak i nowoczesnych sportowych furek.

Twórcy Nitro Nation Racing proponują nam rozgrywkę na nowym poziomie, gdzie liczą się nasze umiejętności, a nie grubość portfela, nie będzie ulepszeń premium i na żadną akcję, oprócz odnowienia paliwa (fuel) nie będziemy musieli czekać.

Jeśli jednak jesteście kierowcami, którzy wolą poprzyglądać się na auto w swoim garażu, to proponowana Apka nie jest dla Was. Tutaj musicie wyciągnąć wszystko co najlepsze z domowych garaży i ruszyć na wyścig, a rywali nie zabraknie, zawsze czeka ktoś gotowy do pojedynku. Ścigać się możemy na krótkich dystansach, możemy dołączyć do turniejów i budować swoją markę wśród innych kierowców jak i wzbijać się na wyżyny kolejnych rankingów.

WARTO ZOBACZYĆ  Hearthstone zagrożony, Pokemon TCG Online już stawia pierwsze kroki

Wiele podobnych gier pozwala nam ulepszać swoje auto, dodawać części, elementy tuningowe, zmieniać kolory, czy dodawać bajeranckie grafy i w Nitro Nation Racing jest podobnie, choć tutaj możemy dosłownie pracować nad każdą częścią swojej maszyny.

Myślisz, że wiesz wszystko na temat wyścigów i samochodów? Sprawdź się w NN, ale uważaj, fizyka gry została dopracowana niemalże do perfekcji, więc wszystko funkcjonuje tutaj podobnie jak w prawdziwym życiu, więc nie zgubcie koła, nie pognijcie zderzaków i życzę Wam wielu zwycięstw.

[youtube id=”2kJfMImCkX0″ width=”673″ height=”356″]