Ninja Vs Pirate jest to jedna z gier na urządzenia mobilne, w którą zagramy zarówno na iOS jak i na Androidzie. Polecam ją fanom RPG i takich produkcji jak Brave Frontier czy Hello Hero. Ruszymy tutaj do walki PvE jak i PvP, ale najważniejszą częścią całej gry jest zbieranie kart i budowanie najsilniejszej drużyny spośród innych graczy. Dzięki naszym poradom będziecie mogli zbudować niemalże niezatrzymany team, z którym ruszycie pokonać nawet najsilniejszych.

W Ninja vs Pirate dysponujemy trzema wojownikami w party i ich ustawienie na polu walki odgrywa ważną rolę, gdyż oprócz wojowników mamy także postacie wspierające, magów czy łuczników, a nawet bohaterów obdarzonych zdolnością leczenia. Pamiętajcie aby zawsze z przodu stawiać tych, którzy mają najwięcej życia jak i zadają ogromne ilości obrażeń, będą oni chronić słabsze jednostki ustawione na tyłach.

Wybór i ustawienie drużyny do walki

Przed każdą walką widzimy dokładny opis kosztów jak i listę przeciwników z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć.

szczegóły misji

Zawsze upewniajcie się, że skorzystaliście ze specjalnych ruchów jak tylko staną się one dostępne. Walka rozgrywa się automatycznie, ale to my decydujemy o tym kiedy używać specjalnych ruchów. Gdy taki ruch staje się dostępny to portret danej postaci zaczyna świecić, migać, na pewno to zwróci waszą uwagę, a mana takiej postaci wtedy będzie wypełniona do pełna. Większość takich ruchów służy do ataku, jednakże niektóre postacie posiadają także zdolności lecznicze i tutaj ważne jest, abyście w party zawsze posiadali jedną jednostkę, która potrafi leczyć kompanów.

WARTO ZOBACZYĆ  Angry Birds Epic: Wszystko o tworzeniu przedmiotów i eliksirów

używaj specjalnych skilli jak tylko staną się dostępne

Po każdej walce pojawia nam się guzik z opcją Blitz, który umożliwia grindowanie poziomu, powtórzenie go bez konieczności oglądania kolejny raz tej samej walki. Do korzystania z tejże opcji potrzebny nam będzie status VIP 1. Używajcie tej opcji wtedy, gdy skończy nam się cała stamina jak i wtedy gdy nie zamierzamy w najbliższym czasie powracać za szybko do gry. Ja osobiści używam tej opcji na ostatnim poziomie każdego etapu.

Blitz

System gildii, który został dodany do gry Ninja Vs Pirate wraz z ostatnią aktualizacją posiada szereg ciekawych funkcji, których warto się nauczyć, aby móc zdobywać jeszcze więcej cennych nagród. Każdego tygodnia odbywają się wojny pomiędzy gildiami, walki GvG (guild vs guild), dzięki którym najlepsze gildie co każdą niedzielę zostają nagrodzeni pokaźną ilością dóbr.

W sklepie gry znajdziecie różne paczki z diamentami, ale najlepszą, o ile chcecie wydać kasę, jest „300 gem monthly gift”, paczka która 30 dni po zakupie przynosi nam 120 diamentów każdego dnia. Kupując dowolną paczkę zwiększamy ilość punktów VIP.

w sklepie gry znajdziecie wszystko co jest wam potrzebne

Obecnie nie ma żadnej możliwości na zdobycie za darmo statusu VIP, ale to nie znaczy, że w przyszłości jakiś się nie pojawi, albo że już nie ma żadnego, tylko go ktoś nie odkrył, to tylko kwestia czasu.

To tyle jeśli chodzi o mój pierwszy poradnik do gry Ninja Vs Pirate, zapraszamy na kolejne już wkrótce.