Tego lata nie będziecie się nudzić! Otóż Perfect World, nie cieszące się zbytnim zaufaniem wśród graczy studio, ogłosiło, że właśnie wtedy, gdy słońce najbardziej nam dopiecze, wtedy ruszy premiera w pełni polskiej wersji gry MMO Neverwinter. Chcecie dokładnej daty? Nie znamy jej i raczej nikt tego precyzyjnie nie określi, ale lato ma 3 miesiące, więc może to być czerwiec, a może sierpień, któż to wie.


Fabuła gry Neverwinter toczy się w starożytnych lochach i krainach znanych nam dobrze z serii Dungeons & Dragons, więc i z populacją, z której większość to będą fani owej serii, nie powinno być najmniejszych problemów. Czekają nas przygody, zaginione skarby do odkrycia, czy też uczestnictwo w wielkich oblężeniach, ale to nie wszystko. Ci co mają choć odrobinę fantazji podzielą się swoją twórczością tworząc własny projekt lochów (dungeona), a to wszystko dzięki wbudowanemu edytorowi jaki znajdziecie podczas zabawy w swoich panelach.

Inna dobra wiadomość to taka, że gra jest całkowicie darmowa, nie ma abonamentu, ale za to musicie liczyć się z Item Shopem. Dodatkowo, aby zagrać trzeba będzie pobrać klienta gry, co już jest niemałym wyzwaniem jeśli kto utknął przy prędkości 2mb.


Ale po co czekać do lata? Znacie angielski? Choć w podstawowym stopniu?

To zagrajcie już dziś w anglojęzyczną wersję gry Neverwinter!


Gry podobne