Zostajemy zabrani z dala od domu, od naszej rodzimej planety Ziemi i lądujemy na przedziwnym lądzie, gdzie pełno jest dinozaurów. Co więc robić? Pozostaje nam eksploracja, poznawanie nowych terenów, mrocznych lochów i opuszczonych pustyń…

W przeglądarkowej grze MMORPG Neosaurs zaczynamy hodować własnego dinozaura i zdecydujemy czy chcemy aby ewoluował w przerażającego T-Rexa, potężnego Ceratopsa czy Pteradoktyla.


Opis gry Neosaurs

Dinozaury specjalizują się w zadawaniu obrażeń przeciwnikom, mają dobrą obronę, a nawet czasami magiczne zdolności. Cera ma bardzo dużo punktów życia, potężne ataki i posługuje się magią ziemi. Ptera rzuca zaklęcia dystansowe, posiada umiejętności wspierające i włada magią wiatru i wody. Oprócz wyboru samego dinozaura możemy go dostosować do własnych upodobań na wiele sposobów jak choćby zmienić jego kolor skóry, oczu ale co najważniejsze, możemy nadać mu imię jakie tylko nam się spodoba.

Podczas walk w Neosaurs z różnymi potworami ulepszamy swoje umiejętności. W każdym mieście znajduje się wiele postaci NPC, a każda z nich oferuje nam masę różnych zadań. Za każde wykonane zadanie czy misje dostajemy różne mikstury, złoto i doświadczenie, jak i czasami wypada jakiś losowy przedmiot. Znajdziemy tu również różne sklepy prowadzone przez NPC, a w każdym jest masa przedmiotów do kupienia, które ułatwią nam misje i walkę. Możemy odwiedzić Trenera, aby ulepszyć konkretny skill, pójść do Zbrojowni, gdzie naprawimy zbroje, albo do Kamieniarza, który oferuje nam całkiem sporo wspaniałych narzędzi.

Przedmioty i sprzęt w Neosaurs można zbierać również w trakcie swoich podróży po świecie gry. Potwory po zabiciu pozostawiają na ziemi wiele różnych itemów jak i samo złoto. A jeśli chcemy bardziej wymagającej rozgrywki czy walki to warto wybrać się do jednego z okolicznych lochów (dungeonów), gdzie co nowy potwór to większe wyzwanie. Dla ułatwienia możemy łączyć się w grupy z innymi graczami, a aby zebrać odpowiednią ekipę można wykorzystać system czatu i wiele innych funkcji społecznościowych.


Uwaga: Od 21 maja 2014 roku gra nie będzie dłużej dostępna.

Screeny z gry Neosaurs


Gry podobne