Neo’s Land jest nową grą MMORPG osadzoną w świecie fantasy, która rozpoczęła właśnie swoją kampanie na Kickstarter. Będzie to bez wątpienia sandbox, czyli czeka na Nas otwarty świat, który możemy budować sami od podstawi. Gracz wciela się tutaj w rolę pioniera, w nowym nieznanym świecie stara się zbudować swój dom, swoje miejsce do życia. Jednak to nie oznacza, że czeka na Nas na początku kompletna pustka, będą tutaj inni gracze, zwierzęta, inne królestwa zarówno przyjazne jak i wrogie, nastawione na militaria, albo po prostu z natury złe.

Nasza podróż po tym wspaniałym świecie będzie wiązała się również z badaniem nowych technologii, z magią, ekonomią i polityką. Więc jeśli szukacie gry, na którą będziecie mieli bezpośredni wpływ, gdzie to Wy sami rozwijacie otaczający Was świat to Neo's Land jest idealnym wyborem.


screenshots4_epic

Mnie osobiście interesuje możliwość nabywania ziemi w grze, którą można przeznaczyć pod trzy różne działania. Po pierwsze zbudujemy na niej swój dom, rezydencje, czy jak to tylko nazwiecie, ale to chyba jest Wam doskonale znana funkcjonalność. Jeśli jednak dom nie jest tym czego pragniecie najbardziej to czemu nie rozwinąć na tym kawałki zakupionej ziemi własnego biznesu – alchemię, albo wynająć kowala? Z drugiej strony zajmować się można sprzedażą, postawić liczne sklepy i zarabiać na obrocie towarami, które są najczęściej poszukiwane.

Ale to nie wszystko, bo w Neo’s Land możemy zbudować nawet własny dungeon, przyciągać różne kreatury, aby się w nim zadomowiły, otworzyć go dla innych graczy itp. Ale to co Was pewnie najbardziej interesuje to jakie tutaj będą klasy postaci. Odpowiem prosto, nie będzie żadnych poziomów, żadnych klas i nigdy nie będzie za późno, aby nauczyć się nowych umiejętności, a wszystko dzięki systemowi Affinity Skill Based.


screenshots11_epic

Przejdźmy teraz do samych walk, oczywiście będzie tutaj zarówno PvP jak i PvE, ale… podczas walki PvP możemy stracić część sprzętu (jeśli przegramy/zginiemy). Zabezpieczeniem przed tą nieprzyjemną sytuacją jest wykupienie specjalnego ubezpieczenia, jedno przypisane jest do jednego przedmiotu.

Oczywiście będą w grze także postacie NPC, pet'y, wierzchowce, system handlu, czat dla graczy czy możliwość hodowania zwierząt, a nawet zbudowania własnej farmy. Gracze ze śląska mogą również powrócić o górnictwa.   Gry podobne