Navy Force to gra przeglądarkowa, wojenna, MMO. Gracze budują bazę marynarki wojennej i zbierają surowce potrzebne do dalszej rozbudowy. Do budowy statków i samolotów gracze muszą posiadać plany, których zastosowanie jest ograniczone. Gracze mogą wygrać plany w walce lub kupować je za walutę gry.

Gracze rozpoczynają z kilkoma planami, aby uzyskać flotę podstawową i być gotowym do walki. W budynkach w bazie, mogą budować statki powietrzne i oddziały szturmowe.

Opis gry Navy Force

Dzięki rozwijaniu technologii w centrum badań można poprawić waleczność jednostek czy też powiększyć bazę. Podstawowym zasobem jest złoto, które jest wymagane do budowy i modernizacji struktur. Statki w grze to niszczyciele, fregaty, krążowniki, lotniskowce, łodzie podwodne i inne, a wszystko utrzymane jest w klimacie 2 wojny światowej.

Baza jest podzielona na 3 główne obszary: baza główna, morska stocznia oraz obszar zasobów. W głównej bazie możesz zbudować swoją siedzibę, hangar dla samolotów, magazyny, centrum badań i wiele więcej. W obszarze zasobów, musisz wiercić w poszukiwaniu ropy naftowej, stali i ciąć drewno. Pozostałe specjalistyczne środki są również dostępne w grze. Jest też stocznia marynarki wojennej, dla lotniskowców, port handlowy, podwodne pióro i inne budynki militarne. Wszystkie trzy obszary wyposażone są w dodatkowe struktury, takie jak dział obrony, okopy, czy artyleria dla dodatkowej ochrony. Gracze muszą ciągle udoskonalać struktury, aby odblokować wyższe poziomy innych budynków. Każda struktura ma swoje wymogi do następnego poziomu. Po osiągnięciu wyższych poziomów można prowadzić dalsze badania i udoskonalenia w bazy marynarki wojennej.

WARTO ZOBACZYĆ  FIFA Online 2

Aby zbudować statek lub samolot musisz posiadać plany. Robisz na początek kilka schematów, dzięki czemu można budować statki od razu, ale mają one ograniczenia. Jeśli wykonamy misje bojowe i będziemy odkrywać zakatki mapy, można w ramach łupu zdobyć dodatkowe plany. Jedynym sposobem na zdobycie ich szybko jest wydanie prawdziwej kasy i kupienie w itemshopie.

To sprawia, że ​​gra jest bardzo trudna dla graczy, który nie chce zapłacić, więc musi się namęczyć aby zbudować przyzwoitą flotę w grze. Jeśli nie masz statków, możesz wygrać plany poprzez misje. Każdy z nich wygasa po kilku zastosowaniach, więc nie zbudujemy więcej póki nie zdobędziemy nowych planów.