Studio Heliceum ogłosiło start nowej gry na urządzenia mobilne Naughty Boy: Sling and Shoot, znajdziemy ją w sklepie Apple, Amazon i Google Play. Naughty Boy: Sling and Shoot to powiedzmy taki mini shooter w 3D, gdzie wcielimy się w rolę gimnazjalisty z nowobogackiej rodziny, który nie chce chodzić do szkoły, a w kieszeni nosi swoją procę – już wiecie chyba co posłuży nam za broń? Normalnie gra kosztuje około dwóch dolarów, ale na Google Play jest za darmo.

mzl.uidrytqk.320x480-75


Co ciekawsze, w grze każdy element otaczającego nas świata może zostać zniszczony, przy użyciu LaBomba zniszczymy wszystko dookołą, a Freezerator zamrozi naszych rodziców, aby nie przynudzali i pozwolili nam się bawić. Rocket Pigeon (Odrzutowy Gołąb) trafi w każdy wskazany cel … brzmi ciekawie? Do wykorzystania oddano nam pięć typów proc (z recyklingu, z drewna, metalu, złota i diamentowe), a każda kolejna jest o wiele bardziej destruktywna. Do każdej procy mamy również pięć różnych typów pocisków powodujących jeszcze bardziej niewyobrażające szkody, więc załadować możemy gumowe połki, albo golfowe (oj to musi boleć), są także piłki tenisowe i bejsbolowe. A co będzie jak strzelimy z kuli bilardowej?

 

Dodatkowo Naughty Boy: Sling and Shoot to zabawne i szalone animacje jak i dość komiczne postacie, a to wszystko w 3D. Gry podobne