MMO National Treasures (Skarby Narodu) to gra przeglądarkowa, którą znajdziemy na portalu społecznościowym facebook. Jeśli nie stać nas na wyjazdy zagraniczne podczas tych wakacji to mam dla was wspaniałą alternatywę – zagrajcie w tą przyjemną gierkę.

Poznacie na pewno wiele nowych lokacji, obejrzycie piękno architektury miejsc, które odwiedziecie, czy też będziecie cieszyć się naturą, która was otoczy. Odwiedzimy tutaj wiele miast na całym świecie, poznamy to co w nich najciekawsze, a może kiedyś obudzi w nas się pasja, złapiemy troszkę grosza i sami wyruszymy w taką podróż. Jeśli spojrzymy na mapę to zobaczymy, że podzielona została na pola, które musimy odkrywać jedno po drugim, a poznamy co za nimi się kryje, oczywiście każdy ruch to jeden punkt energii mniej, ale nie ma się o co martwić bo jak to bywa zawsze z takimi grami co parę minut/sekund odnawiają się o możemy bawić się dalej. Za każdo odkryte nowe pole otrzymamy w nagrodę parę monet i oczywiście expa.


Oczywistym faktem jest, że aby odkryć cały kraj musimy poznać zawartość pod każdym z pól. W grze posiadać będziemy także własny dom, do którego można zawsze wrócić po wyczerpującej podróży. Ozdobić możemy swój kątek w różne przedmioty, a także będzie to miejsce gdzie zachowamy pamiątki zebrane z naszych podróży. Z tego co widziałem to dostępne kraje obecnie do Wielka Brytania i należące do niej Anglia, Szkocja czy też Walia.


Gry podobne