Czy znacie sekret prawdziwego szczęścia? Mieszkańcy Radosnej Farmy na Androidzie znają i chętnie z Wami się nim podzielą. Tutaj wszystkie zwierzęta dobrze się bawią i to bez przerwy, dzień po dniu. Świnie lubią pluskać się w błocie, krowy żują spokojnie trawę, a kurczaki wydają zabawne dźwięki, które oznaczają, że kolejne jajko czeka na wylądowanie na patelni. Są tutaj również psy i koty, które swojego farmera nie opuszczają ani na krok.

To wszystko sprawia, że codziennie budzimy się z uśmiechem, szerszym i szerszym… A w miarę upływu czasu z prostego rolnika przekształcić możemy się w potentata serowego, czy kogo tam tylko sobie wymarzyliście. Najważniejsze w tej grze jest to, aby nigdy nie stracić tej, jakże długo już opisywanej, radości.


Zaznaczenie_033

Grę Nasza Radosna Farma (Jolly Days Farm) stworzyło dla nas studio HeroCraft i nie da się ukryć, że jest to duchowy następca znanej nam gry Farm Frenzy. Tutaj wychodzimy z hucznego miasta, aby zaznać spokoju na tradycyjnej farmie, gdzie do naszych zadań będzie należało dbanie o zwierzęta jak i wszelkie uprawy, co szybko przełoży się na to jak dużo zarobimy, a kasa, choć wirtualna, odgrywa tu znaczącą rolę, gdyż bez niej nie rozbudujemy praktycznie niczego.

Cała rozgrywka różni się od innych gier farmerskich, wszystko podzielono na kolejne poziomy, na których do wykonania mamy kilka zadań. Dojście do określonego celu pozwala nam przejść dalej, więc warto już zaplanować sobie to jak zebrać mięso, jak podkradać kurom jajka czy zacząć uczyć się przepisów na przepyszne wypieki, bo prócz tradycyjnych zadań jakie czekają nas na prawdziwej farmie, niekiedy przyjdzie się nam zostać domorosłym cukiernikiem.


Zaznaczenie_034

W grze również niezwykle istotny jest czas, czas w jakim udaje nam się wykonać przedstawiane zadania. Im szybciej się z nimi uporamy tym więcej zarabiamy w złocie, ale oprócz tego otrzymujemy również wyższą ocenę wyrażoną w gwiazdkach.

Pamiętajmy także, że zapewnienie pełnych misek dla naszych zwierząt to nie wszystko. Muszą się one czuć bezpiecznie, inaczej kury nie zniosą jajek, a krowy przestaną dawać mleko. Bez tych produktów nie wyślemy kolejnych samochodów do miasta, a co za tym idzie nie zarobimy na ich sprzedaży. Na nasze farmy często zawitają dzikie zwierzęta, które poważnie mogą wystraszyć cały inwentarz, więc już teraz sprawdźcie czy klatki są całe bo niejednokrotnie przyjdzie nam się łapać dziki.


W grze Nasza Radosna Farma nie wszystko da się zrobić gołymi rękoma i przydadzą nam się do pracy różnego rodzaju maszyny, a powiększając magazyny będziemy mogli przetrzymać większe ilości produktów. Niestety często można mieć wrażenie, że bez waluty premium (Diamentów) nie da się osiągnąć niektórych rzeczy, ale prócz tego gra udostępniana jest całkowicie za darmo na serwisie Google Play.


Gry podobne