Napisz recenzję dowolnej gry znajdującej się w sieci, o ile nie znajduje się na portalu desercik i wygraj doładowanie w wysokości 50zł na dowolny numer, w dowolnej sieci. Oczywiście konkurs skierowany jest do wszystkich pasjonatów gier MMO i gier przeglądarkowych. Dla tych co nie czują się zbyt dobrze w pisaniu recenzji proponujemy napisanie poradnika do swojej ulubionej gry. Przygotowane prace proszę nadsyłać na adres e-mail: admin@desercik.pl w temacie proszę podać na samym początku napis [KONKURS]. Pamiętajcie jednak, że liczy się poprawność ortograficzna i stylistyczna, a także liczy się jakość merytoryczna przesyłanych przez Was treści. Na końcu artykułu proszę dołączyć dopisek„Zgadzam się na publikowanej nadesłanych przezemnie treści na portalu Desercik.pl”.

Na początku zbierane są materiały, które możecie nadsyłać do końca każdego miesiąca. Materiały będą systematycznie publikowane na naszej stronie, o ile się zakwalifikują. Wygrywa ta osoba, której artykuł do 15 dnia miesiąca zdobędzie największą liczbę „sensownych komentarzy” nie od jednego użytkownika (co będzie skrzętnie weryfikowane). Jak się domyślacie komentarze w stylu „Super opis”, „fajne” itp. nie będą akceptowane. Dlatego postarajcie się, podzielcie się swoją twórczością ze znajomymi i dalej chyba już sami potraficie kombinować.


Także rozpoczynamy pierwszy etap, materiały nadesłane do końca września wezmą udział w rozliczeniu 15 października. Jeśli się postaracie to konkurs odbędzie się częściej niż raz w miesiącu.

Proszę prace nadsyłać z prawdziwych adresów e-mail, bo w razie wygranej tam otrzymacie od nas dalsze informacje. 

Prace nadsyłamy na adres: admin@desercik.pl, proszę przeczytać dokładnie warunki uczestnictwa w konkursie przedstawione powyżej. Gry podobne