Czy wiecie, że grając w gry MMO możecie trafić do więzienia? TAK, poważnie mówię, ale to nie u Nas w Polsce, więc gdzie? Oczywiście chodzi o Stany Zjednoczone, bo tam jak wiecie wszystko jest możliwe. Wszystko tłumaczy historia Justina Cartera, który w wieku 19 lat myślał, że wolno mu wszystko napisać na ogólnym czacie w League of Legends. Poszło o głupotę, jak zwykle jeden gracz wyzywał drugiego no i Justin nie wytrzymał parcia i w końcu z jego klawiatury popłynęły takie słowa:

„Oh yeah, I’m real messed up in the head, I’m going to go shoot up a school full of kids and eat their still, beating hearts”


Co w wolnym tłumaczeniu na polski znaczy mniej więcej tyle:

„Tak, jestem pokręcony i pójdę do szkoły, zastrzelę paru dzieciaków, a później zjem ich bijące serca”.

Niby nic, ale po ostatnich wydarzeniach w USA, gdzie już doszło do kilku tragedii tego typu ludzie stali się bardzo wyczuleni na każdy przejaw nawet wirtualnego terroryzmu. Zgłoszono tą wypowiedź na policję, później tylko odwiedziny grupy antyterrorystycznej w domu nastolatka i siedzi, a siedzi w areszcie już od marca i czeka na wyrok. Grozi mu niemała kara bo aż 8 lat więzienia za groźbę ataku terrorystycznego.


justin

To on na zdjęciu powyżej. Uważajcie więc co wypisujecie na czacie, Ty możesz być następny!


Gry podobne