Seul, Korea – 30 czerwca 2021 r. – WEBZEN, globalny deweloper i wydawca gier na komputery PC i urządzenia mobilne, ogłosił, że jego mobilna gra MMORPG MU Origin wydała najnowszą aktualizację 16.0.

Po pierwsze, najnowszą funkcją, która pojawiła się w MU Origin, jest system Halidom, który można założyć na ramiona postaci, aby zwiększyć jej siłę bojową. Halidom zostanie odblokowany po osiągnięciu Odrodzenia 10 poz. 100 i można je otrzymać ze Świętego Skarbu, który jest dostępny za darmo raz dziennie lub za pomocą niezwiązanych Diamentów.


Istnieje jeden główny slot i pięć podslotów dla Halidom, który składa się z 3 stopni: Rare, Epic i Legend. Oprócz wyposażenia gracze będą mogli ulepszyć i wyrównać przedmiot, aby zwiększyć swoje statystyki wraz z opcją Halidom.

Co więcej, gracze będą mogli nadal zwiększać DMG i DEF ataku swojej postaci dzięki nowemu Artefaktowi, który można ulepszyć za pomocą Emblematu Duszy. Kiedy Artefakt osiągnie określony poziom, do wzmocnienia Pochodni Duszy wymagany będzie Płomień Duszy.

Wraz z tą aktualizacją do gry został dodany Holy Gear, który specjalizuje się w bitwach PVP. Holy Gear ma 4 typy: HP, DEF, DMG i Thunder, a każdy Holy Gear ma również 4 umiejętności do wykorzystania w strategicznych bitwach.


W ślad za poprzednią funkcją Bohatera, do aktualizacji dodano nowe funkcje związane z Bohaterami, takie jak Statua Bohatera i Wojna Przybytków. Gracze będą mogli ulepszyć swojego Bohatera, ewoluując Posąg Bohatera, który można zdobyć pokonując wrogów na świętym polu bitwy, Wojna przybytków.

Dodatkowo w MU Origin dostępnych jest kilka usprawnień, optymalizacji, poprawek błędów i nagród za codzienne logowanie.


Gry podobne