Myth War 2 Online jest  grą 2D, fantasy MMORPG, która opiera się głównie na walkach. Graj jako przedstawiciel jednej z czterech ras, Magów, Ludzi, Borgów lub Centaurów. 

Walcz z innymi graczami oraz dowódź potężnym zwierzakiem, który wesprze cię w bojach. Myth War 2 jest technicznie nową grą, ale jest tak podobny do pierwowzory, że patrzę na nią bardziej jako rozszerzenie lub aktualizację jedynki. Te same cztery rasy są dostępne, walki, umiejętności, statystyki i inne systemy także są identyczne. Grafika została zaktualizowana, ale wciąż nie można wygrać żadnych nagród. Jedną z istotnych poprawek, przynajmniej w moim mniemaniu, to uproszczony tutorial. Jednym z obszarów, który nie został ulepszony to Engrish. Myth War 2 Online jest wydawane przez IGG, firmę stojącą za także za innymi grami 2D, MMORPG jak Angels Online, Tales of Pirates, Wonderland i GodsWar Online.


Tego rodzaju gry zazwyczaj mają słabe opcję personalizacji postaci, ale wojny Myth War 2 Online rozczarowuje najbardziej, absolutnie nie ma dostosowania wyglądu. Każda z czterech ras mają dwie wersje płci co w sumie daje 8 różnych awatarów. Tylko jedyną oryginalną rasą z tych czterech jest Borg. Centaury wyglądają jak ludzie z potarganymi włosami (elfy?), ale na pewno nie przypominają pół konia pół człowieka. Jeśli chodzi o Magów to chyba przesadzają z kosmetykami. Jedyną rzeczą, która ratuje tworzenia postaci od bycia kompletną porażką jest to, że płeć naprawdę sprawia, że ​​widać różnicę w grze. Każda płeć ma specjalne umiejętności, które nie są dostępne na przeciwnej. Na przykład, mężczyzna Mag ma czar ognia, podczas gdy kobieta Mag posiada czar lodu. Wiem, że to nie dużo, ale to sprawia, że ​​różnica w grze, choć niewielka, ale jest.

WARTO ZOBACZYĆ  Heroes of Kung Fu

Walka w Myth War 2 Online jest turowa, ale gra nie będzie czekać na ciebie, abyś wykonał ruch! Mały żółty pasek, który wypełnia się w określonym tempie wskazuje, że twoja postać jest gotowa do ruchu. Gracze mogą korzystać z walki wręcz, umiejętności, przedmiotów, bloków lub zdecydować się uciec z bitwy nie czekając na swoją kolej. Oprócz swojej postaci znajdziemy tutaj również zwierzę, które również uczestniczy w bitwach i jest doskonałym partnerem. Jakie zwierzęta używane będzie i jak będzie szkolenie zależy od klasy i naszego stylu gry.Mag będzie miał domowe zwierzaki o wysokiej obronie i napompowane wytrzymałością podczas gdy Ludzie lub Borg może potrzebować więcej szkód. Po śmierci w grze, gracze przenoszeni są do najbliższego miasta z pełnym zdrowiem.


Gry podobne