MouseHunt jest to gra przeglądarkowa, tekstowa na portalu społecznościowym Facebook. Zawiera także elementy RPG, a całość rozgrywki opiera się na turach. Nasze królestwo bezczelnie opanowało stado myszy, które zaczynają irytować i utrudniać życie naszym mieszkańcom.

Nie pozostaje nam nic innego jak obmyślić chytry plan i przechytrzyć grasujące gryzonie. Naszym głównym zadaniem będzie próbowanie schwytania tych paskudnych gryzoni, a do tego przyda nam się smykałka łowcy oraz skuteczne przynęty i doskonałe pułapki.


MouseHunt

Jak każdy wie, myszy lubią ser żółty, więc będziemy go potrzebować sporo, możemy oczywiście go zakupić w sklepie. Znajdziemy tutaj także mapę świata, po której możemy swobodnie podróżować, a znajdziemy tutaj przeróżne mieściny znajdujące się w naszym państwie.

W każdej lokacji czekają nas nowe wyzwanie i coraz więcej emocji. Jednak nie zdziw się jak na początku nasze podróże będą ograniczone, gdyż odblokujemy miasta dopiero po uzyskaniu odpowiedniego poziomu, tudzież doświadczenia.Gry podobne