Moshi Monsters to darmowa gra przeglądarkowa, to mieszanka wirtualnej witryny i sieci społecznej dla dzieci. Gracze mogą przyjąć jeden z sześciu typów potworów i mogą stworzyć swój własny dom, który można upiększać w nowe meble zakupione za Rox.

Waluta, w Moshi Monsters, Rox, zdobywana jest przez układanie różnych puzzli i uczenia się poprzez ukierunkowane mini-gry, takie jak seria Brain Age firmy Nintendo. Eksploracja kolorowych Monstro City i nowych przyjaciół to ważny aspekt gry, a także Moshi Monsters daje dzieciom wiele sposobów do bezpiecznej interakcji.


Aby uzyskać dostęp do niektórych regionach świata, takich jak Port, gracze muszą wykupić dodatkowy pakiet. Sześć typów potworów aktualnie są dostępne:

Katsuma, Diavlo, Furi, Zommer, Poppet, Luvli

Nowi gracze po raz pierwszy po zalogowaniu wrzuceni zostają do wnętrza ich jeszcze pustego domu. Tutorial wyjaśnia podstawy gry i możemy otrzymać nagrody jako zestaw startowy, który zawiera kawałek ciasta i meble. Umieszczenie mebli jest proste “przeciągnij i upuść”, nie ma dużo miejsca do dekoracji, a gracze muszą ręcznie przewijać w lewo i prawo, aby zobaczyć całość domu. Roślina doniczkowa służy jako “drzewo przyjaciela”, które działa jako lista znajomych w Moshi Monsters.


Tablica korkowa pozwala graczom na urlop, sporządzanie notatek przez naszych znajomych, które można przeczytać później. Klikając na duże drzwi przenoszeni gracze są do menu mapy świata, z której gracze mogą podróżować do innych lokalizacji.


Gry podobne