Moonlight Online to epicka gra MMORPG 3D stworzona przez IGG. Fabuła tutaj opiera się na popularnej tematyce wampirycznej. Zobaczymy tu wampiry wyposażone w ciekawe bronie, ze zdolnościami do niesamowitych transformacji, poruszające się na monstrualnych wierzchowcach. Gracze wcielają się tutaj w rolę wybrańca, ostatniej nadziei całego świata, który będzie przewodził grupie bohaterów tworząc krok za krokiem swoją legendę. Jednym słowem możemy stworzyć swoją własną wersję Zmierzchu (na pewno znacie tę serię filmów). Jeśli włożymy troszkę pracy podczas tworzenia postaci to wyjdzie nam praktycznie idealny Edward czy też Bella, albo Jacob – ruszcie tylko swoją wyobraźnią.


Niewątpliwie najciekawszą tutaj funkcją jest ewolucja naszej broni wraz z rozwojem postaci. Każda broń posiada własną duszę, a nawet jak znudzi nam się obecna to można przenieść jej duszę do nowo wybranej maszynki do zabijania.

To jest tylko zapowiedź gry Moonlight Online. Jak tylko pojawi się premiera opiszemy ją Wam w najmniejszych szczegółach. 


Gry podobne