Jeden z największych wydawców gier przeglądarkowych, studio Upjers, wydaje nam nową grę, która dostępna jest zarówno z poziomu przeglądarki jak i na Androidzie – Monkey Bay, w której wcielamy się w rolę młodego pirata, który pragnie stać się najsławniejszym korsarzem wszystkich mórz. Zaczniemy zabawę od rozwijania naszej małej osady na nieznanej, tropikalnej wyspie, którą krok po kroku musimy rozbudować, aby można było ją nazwać Twierdzą. Zbudujemy różne mechanizmy obronne jak wronie gniazda czy klatki z wybuchowymi kurczakami. Wszystko po to, aby zniechęcić ciągle napływających do nas szabrowników wszelkiej maści.

Ważne jest także to, aby zadbać o jak najlepszą załogę, bo cóż jest wart pirat bez wiernych kompanów, zawadiackich pijaków itp. Znajdziemy ich w lokalnej tawernie i na pewno każdy z nich ruszy za nami w ogień, oczywiście za drobną opłatą, zapewne walutą będzie tutaj przepyszny i uderzający do głowy rum.


Gra Monkey Bay uruchomiła na obecną chwilę zamknięte testy beta, więc na oficjalnej stronie gry możecie starać się o klucze upoważniające do zabawy. Jeśli wam się poszczęści to na skrzynce mejlowej znajdziecie odpowiednią wejściówkę.


Gry podobne