Dziś kolej na jedną z najpopularniejszych strzelanej TPP ostatnich lat i jest nią Monday Night Combat inspirowana wieloma grami z gatunku MOBA, choć sama oprawa graficzna bardziej nawiązuje do kreskówkowych klimatów. Za przygotowanie gry odpowiada studio Uber Entertainment, które zachwyciło nas już takimi produkcjami jak Planetary Annihilation. Ale do rzeczy, oczywiście rozgrywka toczona jest w sieci i jest to pełnoprawny shooter, ale rozgrywany z perspektywy osoby trzeciej.

My jako gracze wkraczamy do Monday Night Combat i zostajemy bohaterem programy telewizyjnego, którego celem jest dostarczenie rozrywki jak największej ilości widzów z całego świata. Brzmi ciekawie co? My aktorami? Nic bardziej błędnego, w tym serialu chodzi o walkę o przetrwanie, widzowie chcą oglądać jak uczestniczy walczą o życie zabijając się nawzajem.


Monday Night Combat 006

Do wyboru mamy sześć klas postaci i możemy zostać Snajperami, Zwiadowcami, albo zwykłymi wojownikami. Postać można ulepszać na kilka sposobów, ale do tego najpierw musimy zarobić pierwsze pieniądze, więc wchodzimy do pierwszej rozgrywki tak jak nas gra stworzyła.

W Monday Night Combat możemy walczyć z innymi graczami w dwóch trybach, gdzie pierwszy to tzw, Money Ball i musimy wraz z czteroosobową drużyną utrzymać ją jak najdłużej przy panowaniu. Drugim trybem jest zwykła ustawka, spotykamy się na arenie i bijemy się dopóki nie pozostanie tylko najsilniejsza drużyna.


Wymagania sprzętowe:

  • OS: XP(SP3)/Vista/Windows 7
  • Procesor: 2 GHz Processor
  • Pamięć: 1 GB RAM
  • Grafika: DirectX 9.0c/Shader3.0 kompatybilna, VRAM 512 MB (NVIDIA GeForce 7800 series or ATI Radeon X1900)
  • DirectX®: 9.0c
  • Dysk: 2 GB of free space
  • Muzyka: DirectX 9.0c compatible sound cards

Zdjęcia z gry:

Download:

https://uberent.com/supermnc_setup.exe


Gry podobne