Z pewnością każdy gracz My Cafe chciałby być szczęśliwym posiadaczem sprzętu wielokubkowego. Aktualizacja 2021.5 pozwala na zdobycie takowego, ale trzeba trzeba znaleźć Pudełka z Puzzlami, aby z kolei zebrać fragmenty i klejnoty. To wszystko zbliży Was do zdobycia sprzętu wielokubkowego.

Pudełka z puzzlami

Podczas misji możecie znaleźć trzy rodzaje pudełek z puzzlami:


  • wielokolorowe
  • zielone
  • brązowe (pudełko bonusowe)

Różne kolory i klejnoty:

Elementy puzzli mają trzy różne kolory różowy, niebieski i żółty:


Po zebraniu 4 puzzli możesz odblokować sprzęt wielokubkowy w sklepie. Dalej już możesz go kupić za klejnoty. Z kolei same klejnoty zdobywamy otwierając Pudełka z Puzzlami, a także poprzez duplikaty puzzli. Jeśli masz zduplikowane puzzle, gra sama je przekształci w odpowiednie klejnoty (różowe, niebieskie lub żółte).

Nie zakładaj nigdy, że w misji zdobędziesz nie wiadomo ile sprzętu wielokubkowego. Skup się na zdobywaniu pudełek i to w ilościach bardzo dużych. Twoje postępy są zawsze zapisywane i przenoszone na następne misji, mowa tu o zebranych puzzlach i klejnotach.

Jak zdobyć Pudełka z Puzzlami w grze Moja Kawiarnia?

Pudełka z puzzlami dostać można na każdym poziomie misji, czy piętrze (jak kto woli). Szukaj ich w trudnodostępnych miejscach, niekiedy będzie trzeba odblokować mnóstwo innych przeszkód, ale finalnie dojście do pudełek się opłaci.


Pozostałe informacje o pudełkach

W misjach możesz kupić omawiany sprzęt. Najpierw zbierz komplet puzzli i za klejnoty wykup sprzęt. Jeśli nie interesują cię dany sprzęt możesz wymienić go na losowy puzzel dla tego samego sprzętu, lecz o jeden kubek lepszy bądź na pudełko bonusowe, które zawiera od dwóch do trzech losowych puzzli. Powielone puzzle będą wymienione na klejnoty, a te błyskotki wraz z pozostałymi zgromadzonymi puzzlami przejdą do kolejnej misji.


Gry podobne