Moja Kawiarnia przepisy na Suflet znajdziesz poniżej, zarówno receptury na normalne wersje jak i specjalne, te z niesamowitymi przyprawami.Sprawdź już dziś i daj znać w komentarzach co sądzisz o grze my Cafe.

Suflet to wykwintny deser, który jest zwykle serwowany na ciepło i charakteryzuje się puszystą, lekką i puszystą konsystencją. Podstawowymi składnikami są jaja, cukier i białka, które są ubijane, a następnie połączone z dodatkowymi składnikami, takimi jak czekolada, truskawki, wanilia czy karmel.


Przygotowanie sufletu jest dość wymagające i wymaga dokładnego odmierzania składników oraz precyzyjnej pracy z ciastem. W zasadzie polega to na przygotowaniu ciasta, a następnie na wypełnieniu go masą, którą ubijamy, a potem pieczemy.

Suflety są zwykle serwowane jako deser lub przekąska po posiłku. Ich smak jest delikatny, a konsystencja puszysta i lekka. Są to zwykle małe, indywidualne porcje, a ich prezentacja jest bardzo ważna. W przypadku sufletów czekoladowych, można podać je z kulką lodów waniliowych lub z polewą z ciemnej czekolady.

Podsumowując, suflet to wykwintny i delikatny deser o puszystej, lekkiej konsystencji. Składa się z jaj, cukru i białek, połączonych z dodatkowymi składnikami, takimi jak czekolada, truskawki czy wanilia. Przygotowanie sufletu wymaga precyzyjnej pracy z ciastem i pieczenia w odpowiedniej temperaturze. Suflety są zwykle serwowane jako indywidualne porcje i mogą być ozdobione różnymi dodatkami, takimi jak kulki lodów lub polewa z czekolady.


Zwykłe przepisy na Suflet

Suflet w czekoladzie
Skład: (suflet, wiórki czekoladowe)

SufletWiórki czekoladowe

Cytrynowy suflet z gorącą czekoladą
Skład: (suflet, cytryna, gorąca czekolada)


SufletCytrynaGorąca czekolada

Jogurtowy suflet z wanilią i śmietaną
Skład: (suflet, jogurt, bita śmietana, syrop waniliowy )

SufletMrożony JogurtBita śmietanaSyrop waniliowy

Suflet „Miętowa Matcha”
Skład: (suflet, mięta, matcha)

SufletMiętaHerbata matcha

Specjalne przepisy na Suflet

Suflet jagodowy z lodami waniliowymi, różą i złotem
Skład: (suflet, lody waniliowe, owoce leśne, płatki róż, złoto)

SufletLody wanilioweLeśne jagodyPłatki różyZłoto

Suflet tapiokowy z cynamonem i wiśnią
Skład: (suflet, tapioka, cynamon, wiśnie)

SufletTapiokaCynamonWiśnie

Suflet pomarańczowy z cynamonem, gałką muszkatołową i kardamonem
Skład: (suflet, cynamon, pomarańcza, gałka muszkatołowa, kardamon)

SufletCynamonPomarańczaGałka muszkatołowaKardamon

Suflet kawowy z cynamonem i anyżem gwiaździstym
Skład: (suflet, cynamon, espresso, anyż gwiaździsty)

SufletCynamonAnyż gwiaździstyEspresso

Wyposażenie kawiarni – Piekarnik do sufletów

Piekarnik do sufletów staje się dostępna od 51 poziomu. Aktualnie dzięki niej można wykonać cztery normalne przepisy i cztery przepisy specjalne. Ich wykaz znajdziecie powyżej. Dodatkowo koszt takiej maszyny to 10 900 000 w wersji prostej i 65 400 000 w wersji stylowej.


Gry podobne