Dzięki nowej aktualizacji możesz kupić maszynę do Churro na poziomie 23! Kto nie chciałby spróbować smażonego ciasta?! Ta chrupiąca laska cynamonu będzie idealnym dodatkiem do Twojej kawiarni w My Cafe. Mamy wiele przepisów na Churro, aby to właśnie ciasto było coraz bardziej pyszniejsze.

Churro to tradycyjna hiszpańska przekąska, która stała się popularna na całym świecie. Jest to w zasadzie ciasto smażone w głębokim oleju, pokryte cukrem i cynamonem, a następnie podawane z sosem czekoladowym lub karmelem.


Churros są zazwyczaj w formie długich i cienkich walców lub pęczków, a ich smak jest słodki i chrupiący na zewnątrz, a miękki i wilgotny w środku. Podobnie jak wiele innych przekąsek, churros są zwykle przygotowywane na bieżąco, aby zachować świeżość i chrupkość.

Aby przygotować churros, najpierw trzeba przygotować ciasto z mąki, wody, masła i cukru. Ciasto jest następnie umieszczane w specjalnej maszynie do wyciskania, zwanej „churrera”, która kształtuje ciasto w postaci długich i cienkich walców.

Wyciśnięte ciasto jest następnie smażone w głębokim oleju na złoty kolor i udekorowane cukrem i cynamonem. Churros można podawać w formie pojedynczych paluszków lub jako pęczki, a do tego dodaje się sos czekoladowy lub karmelowy do maczania.


Churros są bardzo popularne w Hiszpanii i krajach latynoamerykańskich, ale także w innych częściach świata, w tym w USA, Australii i Azji. Można je znaleźć w wielu kawiarniach, cukierniach i na ulicy, gdzie stanowią ulubioną przekąskę dla wielu ludzi.

Zwykłe przepisy na Churro

Kokosowe Churro z bitą śmietaną
Skład: (Churro, wiórki kokosowe, bita śmietana)

ChurroWiórki kokosoweBita śmietana


Churro z lodami waniliowymi, owocami leśnymi i syropem czekoladowym
Skład: (Churro, lody waniliowe, owoce leśne, syrop czekoladowy)

ChurroLody wanilioweOwoce leśneSyrop czekoladowy

Miodowe Churro z cytryną i miętą
Skład: (Churro, cytryna, mięta, miód)

ChurroCytrynaMiętaMiód

Przepisy specjalne na Churro w grze Moja Kawiarnia

Churro z karmelem, gałką muszkatołową i kardamonem (lvl 23)
Skład: (Churro, syrop karmelowy, kardamon, gałka muszkatołowa)

ChurroSyrop karmelowyGałka muszkatołowaKardamon

Churro z czekoladą, orzechami laskowymi i złotem (lvl 23)
Skład: (Churro, syrop czekoladowy, orzechy laskowe, złoto)

ChurroSyrop czekoladowyOrzechy laskoweZłoto

Cytrynowe Churro z cynamonem i anyżem gwiaździstym (lvl 23)
Skład: (Churro, cynamon, cytryna, anyż gwiaździsty)

ChurroCynamonCytrynaAnyż gwiaździsty

Wyposażenie kawiarni – Maszyna do Churro

Maszyna do Churro staje się dostępna od 23 poziomu. Aktualnie dzięki niej można wykonać trzy normalne przepisy i trzy przepisy specjalne. Ich wykaz znajdziecie powyżej. Dodatkowo koszt takiej maszyny to 644 700 w wersji prostej i ???? w wersji stylowej.

Maszyna do Churro to specjalna urządzenie, które służy do wytwarzania chrupiących i smacznych churros. Maszyna do Churro składa się z zbiornika, w którym znajduje się ciasto do churros oraz dyszy, która formuje ciasto w długi i walcowaty kształt.

Proces produkcji churros za pomocą maszyny do Churro jest dość prosty. Najpierw przygotowuje się ciasto z mąki, wody, masła i cukru, a następnie umieszcza je w zbiorniku maszyny. Ciasto jest następnie wyciskane przez dyszę na blachę do pieczenia lub do głębokiego oleju, w zależności od preferencji.

W przypadku pieczenia churros, wyciśnięte ciasto jest układane na blasze do pieczenia i pieczone w piekarniku na złoty kolor. W przypadku smażenia w głębokim oleju, wyciśnięte ciasto jest krojone na odpowiednie długości i wrzucane do oleju na kilka minut, aż do momentu, gdy staną się chrupiące i złote.

Maszyny do churros są dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach. Mogą być ręczne lub elektryczne, a ich pojemność może różnić się w zależności od potrzeb i zastosowań. W niektórych maszynach do churros, dysza ma również zmieniony kształt, aby umożliwić produkcję innych form wypieków, takich jak pączki, rogaliki i ciasteczka.

Maszyny do Churro są często stosowane w cukierniach, kawiarniach, a także w domowych kuchniach, aby przygotować pyszne churros w prosty i wygodny sposób.


Gry podobne