Lista przepisów na Gofry Bąbelkowe do gry Moja kawiarnia – My Café: Recipes and Stories znajdziecie poniżej w tym artykule. Lista receptur Moja Kawiarnia przepisy na Gofry Bąbelkowe, którą stale będziemy rozwijać. Wszystkie przepisy na Gofry Bąbelkowe dostępne w grze online Moja Kawiarnia. Tylko u nas przede wszystkim znajdziesz wszystkie aktualne przepisy.

Gofry bąbelkowe to nowoczesna i oryginalna wersja popularnego dania, które zdobyło popularność na całym świecie. Są to gofry w kształcie małych pęcherzyków, które powstają dzięki specjalnej formie w kształcie kulki, w której są przygotowywane.


Gofry bąbelkowe można przygotować w domu przy użyciu specjalnej formy, która jest dostępna w sprzedaży. Forma ta składa się z dwóch części – górnej i dolnej, które łączy się ze sobą po umieszczeniu w nich ciasta. Ciasto to, podobnie jak w przypadku tradycyjnych gofrów, składa się z jaj, mąki, mleka, cukru i tłuszczu. Do ciasta często dodaje się również aromatyczne przyprawy, takie jak wanilia, cynamon czy kardamon.

Po umieszczeniu ciasta w formie i zamknięciu jej, formę należy obrócić kilka razy, aby ciasto równomiernie rozprowadziło się wewnątrz formy. Gofry bąbelkowe są gotowe w ciągu kilku minut, a ich charakterystyczny wygląd i konsystencja przyciągają uwagę i smakoszy i amatorów nowych doświadczeń kulinarnej.

Gofry bąbelkowe można podawać na wiele sposobów – można je posypać cukrem pudrem lub polać syropem klonowym, dodać owoce lub bitą śmietanę. Można je też zjeść same, ponieważ już sam ich wyjątkowy smak i kształt stanowi interesujący smakołyk.


Zwykłe przepisy na Gofry Bąbelkowe

Klonowe Gofry Bąbelkowe
Skład: (Gofry Bąbelkowe, lody waniliowe, bita śmietana, cynamon, syrop klonowy)

Gofry bąbelkowe Lody waniliowe Bita śmietana Cynamon Syrop klonowy

Jagodowe Gofry Bąbelkowe
Skład: (Gofry Bąbelkowe, lody truskawkowa, bita śmietana, owoce leśne, syrop z grenadyny)


Gofry bąbelkowe Lody truskawkowe Bita śmietana Leśne jagody Syrop z grenadyny

Pyszne gofry bąbelkowe
Skład: (gofry bąbelkowe, beza, lody waniliowe, sól, syrop karmelowy)

Gofry bąbelkoweBezyLody wanilioweSyrop karmelowySól morska

Mieszane Gofry Bąbelkowe
Skład: (Gofry Bąbelkowe, lody waniliow, syrop karmelowy, sól morska, wiśnie)

Gofry bąbelkowe Lody waniliowe Syrop karmelowy Sól morska Wiśnie

Niebiańskie Gofry Bąbelkowe
Skład: (Gofry Bąbelkowe, lody czekoladowe, orzechy laskowe, wiórki kokosowe, pianki)

Gofry bąbelkowe Lody czekoladowe Orzechy laskowe Wiórki kokosowe Pianki

Zwykłe przepisy na Gofry Bąbelkowe

Gofry Bąbelkowe „Zebra” z tapioką
Skład: (Gofry Bąbelkowe, lody czekoladowe, lody waniliowe, wiórki czekoladowe, tapioka)

Gofry bąbelkowe Lody waniliowe Wiórki czekoladowe Lody czekoladowe Tapioka

Waniliowe Gofry Bąbelkowe z różą i szafranem
Skład: (Gofry Bąbelkowe, bita śmietana, syrop waniliowy, płatki róży, szafran)

Gofry bąbelkowe Bita śmietana Syrop waniliowy Płatki róży Szafran

Cytrusowe Gofry Bąbelkowe z anyżem gwiaździstym i guaraną
Skład: (Gofry Bąbelkowe, lody czekoladowe, pomarańcza, anyż gwiaździsty , guarana)

Gofry bąbelkowe Lody czekoladowe Pomarańcza Anyż gwiaździsty Guarana

Czekoladowe Gofry Bąbelkowe z różą i złotem
Skład: (Gofry Bąbelkowe, lody czekoladowe, syrop czekoladowy, płatki róży, złoto)

Gofry bąbelkowe Syrop czekoladowy Lody czekoladowe Płatki róży Złoto

Orzechowe Gofry Bąbelkowe z kardamonem
Skład: (Gofry Bąbelkowe, lody waniliowe, kardamon, orzechy laskowe, mięta)

Gofry bąbelkowe Lody waniliowe Kardamon Orzechy laskowe Mięta

My Cafe wyposażenie: Maszyna do Gofrów Bąbelkowych

Nowa maszyna do Gofrów Bąbelkowych jest gotowa, aby stać się Twoim największym atutem od 48 poziomu za 57 600 000 monet, stylowa wersja kosztuje 59 400 000 monet. Zawiera ona cztery proste i pięć specjalnych przepisów.

Maszyna do gofrów bąbelkowych to urządzenie, które umożliwia łatwe i szybkie przygotowanie tego oryginalnego dania w domu. Maszyny do gofrów bąbelkowych są dostępne w sprzedaży w wielu sklepach z artykułami kuchennymi i cieszą się coraz większą popularnością wśród amatorów gotowania.

Maszyna do gofrów bąbelkowych składa się z dwóch płyt z wykrawanymi wgłębieniami w kształcie małych pęcherzyków, w które należy wlać ciasto. Płaty te są podgrzewane, a ciasto w nich wypiekane. Po krótkim czasie, w zależności od temperatury i wilgotności, które można regulować, gofry bąbelkowe są gotowe do podania.

Warto zwrócić uwagę na kilka ważnych cech maszyny do gofrów bąbelkowych. Po pierwsze, powinna ona być wyposażona w regulację temperatury, która pozwoli na dokładne dopasowanie stopnia podgrzania do rodzaju i ilości ciasta. Po drugie, płyty w maszynie powinny być wykonane z trwałych i odpornych materiałów, takich jak stal nierdzewna, aby urządzenie mogło służyć przez wiele lat. Po trzecie, maszyna do gofrów bąbelkowych powinna być łatwa w czyszczeniu i utrzymaniu w czystości, aby można ją było szybko i bezproblemowo użyć następnym razem.

Maszyny do gofrów bąbelkowych są dostępne w różnych wariantach i rozmiarach, dzięki czemu można wybrać model, który najlepiej odpowiada indywidualnym potrzebom. Przygotowywanie gofrów bąbelkowych w domu to świetna zabawa i doskonała okazja do eksperymentowania z różnymi smakami i dodatkami.


Gry podobne