Modnisia jest to najnowsza gra przeglądarkowa na portalu nasza klasa i jak już sam tytuł mówi zajmiemy się przede wszystkim modą i urodą, co sprawia, że grupa docelowa owej produkcji to głównie młode dziewczyny kochające zabawy z makijażem i ubraniami.

Swoją przygodę w grze via www Modnisia zaczynamy od dostosowania wyglądu naszej postaci, tak więc mamy do wyboru jak będą wyglądały nasze włosy, oczy, usta i zarzucimy troszkę cieni do powiek. Oczywiście możemy dodatkowo wybrać styl naszej twarzy, a nawet kolor skóry. Po całej procedurze wybieramy się na zakupy bo przecież czeka nas super impreza więc trzeba się jak najlepiej pokazać. Stajemy przed naszym pierwszym wyzwaniem, czyli musimy przeszukać półki z ubraniami w poszukiwaniu czegoś interesującego.


modnisia impreza na nk

Wszystkie nasze akcje polegają na zaznaczaniu elementów i kliknięciu bo tam w sumie tutaj przebiegają wszelkie interakcje z otoczeniem. No ale wracajmy do gry, po wyszukaniu czegoś stylowego, otrzymujemy kartę zakupu, gdzie podane są dane o zakupionej rzeczy takie jak: na jakie okazje pasuje, częstość występowania i atrakcyjność. Możemy kupić albo i nie, to od nas zależy już. Po zakupach wpadamy ostro na imprezę, musimy tak zostać najgorętszą laską więc niekiedy trzeba będzie utrzeć nozdrza innym pannom. No i stało się widzisz super laskę więc szybko wyzywasz ja na pojedynek ale nie będzie to walka w stylu: szarpanie za włosy, tylko porównanie stylu i pewności siebie, w sumie wszystko dzieje się automatycznie więc nie będziemy mieli jako tako wpływu na przebieg pojedynku.

Modnisia spacer


Po całej imprezie ruszamy już do prawdziwej gry. W grze na naszej klasie Modnisie zostaniemy postawieni przed wieloma wyzwaniami za pomocą licznych zadań, które nakażą nam poszukiwać określonego zestawy ubrań lub dodatków pośród szaleństwa zakupów. Jeśli zdobędziemy wszystkie rzeczy to zostaniemy nagrodzeni. Ciekawe jest to, że już podczas zakupu możemy nie tylko kupić wyszukany przedmiot, ale równie dobrze przymierzać go, a efekt będzie widoczny od razu.

W grze na nk Modnisia najważniejsze są trzy wskaźniki naszej postaci: kasa, bo bez niej nic nie kupimy, pewność siebie i energia. Też ubolewam nad ciągłe spotykanym systemem energetycznym w grach, no ale co poradzić.

Sklepy w modnisia


No dobra, ale zapytacie czy tylko jeden sklep możemy zwiedzić? No w sumie na początku to tak, ale przy wyższych naszych poziomach będziemy mieli dostęp do innych sklepów. Oczywiście w zakładce sklepy możemy sprawdzić ile z poszukiwanych rzeczy zostało już odnalezionych i w sumie w głównym oknie gry na górze jest to samo, aczkolwiek bardziej szczegółowo wypisane. Jedna z danego sklepu możecie wyjść w każdej chwili na ulicę i tam poszukiwać przeciwniczki na pojedynek czy poszukać innej rozrywki. Interakcji z otoczeniem jest co nie miara, możemy nawet klikać na plakaty ogłoszeniowe i iść na zapowiedziane tam imprezy, ale pamiętajmy, że musimy się wcześniej odpowiednio ubrać. Co pewnie spodoba się dziewczynom to fakt, że w grze można nawet poflirtować, choć nie z żywymi graczami, a postaciami NPC i przy pierwszym takim flircie dowiecie się jak ważne jest tutaj posiadanie znajomych. Będzie trzeba postać się zaprosić kilka osób do wspólnej rozgrywki.

sklep w modnisia

Wracając do samych pojedynków w grze Modnisia, omówmy może co jest ważne przy walce, aby odnieść sukces. Tak więc zacznijmy od atrakcyjności, zwiększymy ją zestawiając fajne ciuszki w jedną kreację, im lepiej wszystko dobierzemy tym wyższy będzie ten wskaźnik. Będzie też liczyć się to ilu znajomych zaprosiliśmy, tzw. wskaźnik rozmiaru grupy. Jednak co Was ucieszy to liczy się także rozmiar naszej szafy, czyli ile wdzianek posiadamy w naszym zestawie, niech moc zakupów was ogarnie. No i najważniejsze, w sumie mówię tak bo jestem facetem i podoba mi się to, że kobieta musi w grze Modnisia dbać o swojego chłopaka, aby mieć wyższą reputację. No i Panie tak powinno być!

W sumie imprezy wybierzemy także z dostępnego menu na dole gry, ale nie ciekawiej jest ją odszukać podczas spaceru w parku czy między różnymi sklepami. Ale to co się w sumie spodziewałem się spełniło bo już odwiedzając pierwszy lepszy sklep gry to widać, że wszystko jest za eurogąbki. No i pograne macie jak chcecie jakieś superstylowe ubranie.

Dobra, jeśli chodzi o samą grafikę to jest na kiepskim poziomie, przypomina mi starą japońską kreskówkę, ale w sumie chodzi tu bardziej o ubrania, jednak skoro mamy się prezentować od najlepsze strony wizualnej to i autorzy mogli postarać się o coś bardziej gustownego.


Gry podobne