Nie ma to jak kolejna gra przeglądarkowa na Naszej klasie Modne Życie, a tym razem tytuł został skierowany bezpośrednio dla dziewczyn, bo nie sądzę, że znajdzie się wielu facetów pragnących zostać projektantami mody. Jak już sama reklama gry mówi Modne Życie będzie miksem gry, w której będziemy mogli projektować zarówno ubrania jak i jednocześnie dbać o własny ogród, sadzić rośliny itp. Czyli wmieszano tutaj elementy gry farmerskiej. Dziwne połączenie, ale może swój komentarz pozostawię na później.

W grze na nk Modne Życie, aby zacząć w ogóle tworzyć nasze pierwsze kolekcje musimy najpierw skupić się na pozyskaniu wszystkiego co będziesz nam ku temu potrzebne, czyli zarówno wszelkie urządzenia jak i surowce, ale nie dajcie się zmylić bo wcale sadzenie roślinek nie pomoże nam w uszyciu nowej bluzki, elementy farmerskie zapewne dodano, aby się tutaj po prostu nie nudzić. Z drugiej strony musimy dość intensywnie skupić się na uprawie roli bo będzie to nasze główne źródło dochodu, przecież te wszystkie urządzenia i narzędzia do Domu Mody kosztują, a uprawa pozwoli nam na zarobienie kasy na wszystko co będzie nam potrzebne. Jeśli kiedykolwiek graliście w gry farmerskie to i gra Modne Życie nie zaskoczy Was niczym nowym, a tutorialu jako takiego nam nie potrzeba bo kolejne zadania pokażą nam krok po kroku jak działają głównej mechanizmy gry.


Po pierwszym uruchomieniu gry Modne Życie zastanawiałem się co ja tutaj w ogóle robię, ale chyba naprawdę najbardziej drażnił mnie głos dziewczyny w tle. W którym ciągle słyszałem „o jakie ciekawe zadanie”, więc szybko wyłączyłem dźwięk, aby nie oszaleć, ale fakt faktem, że prowadzeni jesteśmy przez grę za rączkę i zadań jest tutaj naprawdę mrowie co jest tylko na plus dla całej produkcji. Kolorowa grafika, na pewno przypadnie do gustu całej rzeszy dzieciaków, ale kobiet także widziałem tutaj sporo. Z drugiej strony z moich prywatnych spostrzeżeń wynika, że kolejne gry farmerskie na naszej klasie cieszą się coraz mniejszym powodzeniem. Chyba ludziom powoli przejada się jedno i to samo, nie dziwię się.

Na początku nasz Dom Mody jest pusty, czeka na remont i nowe urządzenia, dlatego wszelkie nasze działania prowadzą do jego rozbudowy, a im bardziej zaawansowana ona będzie to zarobimy jakiś tam procent więcej na sprzedaży ubrań. Na małym polu jakie mamy na początku rozgrywki nie zarobimy za wiele, więc od czasu do czasu trzeba zainwestować w zakup nowych działek, ale rozejrzyjcie się dobrze dookoła bo na przybocznych terenach znajdują się ukryte bonusy jak chociażby skrzynia ze skarbem, czy też tajemnicza muszla, pod którą na pewno kryje się coś specjalnego. W grze Modne Życie na nk znajdziecie również różnego rodzaju zwierzaki, jeśli im pomożemy, nakarmimy, albo wykonamy dla nich inną akcje to wspomogą nas z całych sił. Jeśli damy małpce zabawki to da nam ona bezpłatne materiały, a jeż dostarczy nam co pewien czas igły.


W trakcie gry w Modne Życie oprócz zarabiania kasy dostajemy różne przedmioty, które potrzebne nam będą w dalszej rozgrywce, ale nie zawsze otrzymamy to co jest nam na chwilę obecną potrzebne, dlatego dobrym rozwiązaniem w grze jest rozdawanie prezentów dla znajomych, oczywiście w zamian zawsze później można prosić o coś konkretnego dla siebie. Niektóre przedmioty są nam potrzebne do kolekcji, jeśli już uzbieramy jakąś całą kolekcję to możemy zamienić ją na nagrody jak monety czy punkty doświadczenia, ale i również na potrzebne nam materiały wyższego poziomu. Analogicznie w grze na nk Modne Życie możemy dążyć do konretnych osiągnięć, co podglądać można w zakładce osiągnięcia, jeśli dany żółty pasek dojdzie do końca otrzymamy ciekawe nagrody i bonusy. Jeśli już jestem przy elementach społecznościowych to nie można pominąć możliwości odwiedzania naszych znajomych, każdego dnia mamy możliwość pomocy im w pięciu różnych czynnościach, jeśli chcemy pomóc coś więcej musimy słono zapłacić z realnej kieszeni wyrzucając kasę w błoto, oj wybaczcie, na eurogąbki.

Jak widzicie w grze Modne Życie nie można się nudzić. Brak systemu energii jest tutaj wyraźnym plusem dla no lifów, ale na pewno gra przysporzy wiele miłych chwil dziewczynom i dzieciom, gdyż do takiej grupy społecznej jest ona kierowana.Gry podobne