Studio GTArcade oddało swoim fanom w 2014 roku grę League of Angels, która szybko zebrała rzeszę fanów. Tym samym wydawcy postanowili przenieść rozgrywkę z pecetowych przeglądarek na urządzenia mobilne z systemem iOS jak i z Androidem.

Podobnie jak w oryginale zbieramy na mobilnej wersji swoje grono bohaterów jak i dzielnych aniołów, personalizujemy ich aby dopasować każdego do naszego stylu gry, aby na końcu posłać ich wszystkich do walki przeciwko siłom zła.


W League of Angels znajdziemy ogromną różnorodność trybów gry zarówno tych odnoszących się do PvE jak i PvP, będą również cross-serwerowe areny jak i drużynowe dungeony plus wiele mini gier.

Nasi herosi jak i słodkie (choć nie zawsze) aniołki będzie można rozwijać, zdobywać nimi kolejne poziomy, trenować ich i wyposażać w najbardziej finezyjne zbroje i bronie, które dodatkowo można ulepszać dzięki wbijaniu w nich klejnotów.

League of Angels - Fire Raiders


Jednak na zdobywaniu bohaterów i aniołów zabawa się nie kończy, musimy z nich uformować odpowiednie oddziały, które dostosowane będą do różnego rodzaju przeciwników, więc już teraz rozpocznijcie opracowywanie kolejnych strategii.

Gra League of Angels – Fire Raiders to gra MMORPG, więc będziemy mieli możliwość zagrać w nia z tysiącami graczy z całego świata. Spotkacie tutaj także wielu Polaków, z którymi można swobodnie omawiać taktyki, tworzyć drużyny albo sprawdzić swoją siłę podczas wspólnej rywalizacji.

Z okazji startu gry GTArcade rozpoczęło promocję kilkoma eventami jak i rozdawnictwem specjalnych kodów bonusowych. Aby sprawdzić czy i dla Was coś może przypaść w udziale odwiedźcie oficjalną stronę gry jak i sprawdźcie fanpage gry na Facebooku.


[youtube id=”RZgSoy1nrDg” width=”673″ height=”356″]

Grę League of Angels – Fire Raiders pobierzecie za darmo z App Store [download] jak i znajdziecie ją na Google Play [download].


Gry podobne