Diamenty są bardzo przydatne w Mobile Legends Bang Bang. Za ich pomocą możesz od razu kupić niektóre przedmioty, takie jak skórki, bohatera i wiele innych. Poza tym możesz nawet użyć ich, aby zakręcić kołem fortuny, które potrafi obdarować nas pokaźnymi nagrodami. Biorąc pod uwagę, że diamenty w MLBB mają różne zastosowania, codziennie możesz zarabiać darmowe diamenty, a ja w dzisiejszym poradniku powiem Wam jak to zrobić i zdobywać je bez wydawania prawdziwych pieniędzy.

Bądź streamerem

W ten sposób niektórzy profesjonalni gracze cieszą się tak dużą popularnością, że otrzymują darmowe diamenty. Uruchamiając własny stream można zdobyć wiele diamentów, jeśli widzowie lubią streaming i wysyłają nam prezenty. Jeśli podoba ci się ten sposób na zdobycie diamentów, powinieneś najpierw osiągnąć rangę mistrza lub wyższą. Bez tej rangi nie można streamować.


W Mobile Legends istnieje 5 rodzajów prezentów, które streamerzy mogą otrzymać.

  • Kwiat (Flower)

Pierwszy to kwiat. Dzięki temu podarunkowi dostaniesz 2 diamenty.

  • Biżuteria (Jewelry)

Drugi to biżuteria. Daje streamerom 6 diamentów.


  • Terenówka (Roadster)

Następny prezent to roadster, który obdarowuje nas 250 diamentami.

  • Jacht (Yacht)

Następnie jest jacht, który można wykorzystać jako prezent. Ma dużą wartość diamentów, gdy jest wysyłany przez widza. Gdy go zdobędziesz, oznacza to, że otrzymasz 1000 diamentów.

  • Samolot (Airplane)

Ten prezent jest największym prezentem dla streamerów. Otrzymają za darmo 5000 diamentów, gdy widzowie wyślą im ten prezent.


Wesprzyj społeczność

Oprócz bycia streamerem, możesz również uzyskać w inny sposób wiele diamentów, przyczyniając się do rozwoju społeczności MLBB. Na przykład możesz być moderatorem prowadzącym określoną dyskusję. Dzięki temu będziesz otrzymywać diamenty od Moontona w nagrodę.

Dołączanie do turnieju

Innym sposobem na zdobycie darmowych diamentów każdego dnia jest dołączenie do turnieju. Otrzymana nagroda jest duża. Oprócz pieniędzy będziesz miał szansę zdobyć wiele diamentów. Nagroda, którą otrzymasz, jeśli wygrasz turniej, może osiągnąć 50 000 diamentów. Dzięki temu możesz natychmiast kupić wiele rzadkich przedmiotów w tej grze.

Śledź wydarzenia związane z diamentami

W niektórych wypadkach niektórzy profesjonalni gracze lub streamerzy dają upominki, aby zwiększyć popularność swojego kanału. Zwykle dzieje się to w dużych mediach społecznościowych, takich jak Youtube lub Facebook. Śledź takie osoby choćby dla zabawy. Jeśli masz szczęście, możesz być osobą, która otrzyma od niej dużą nagrodę.

Cóż, jeśli chodzi o wskazówki, jak codziennie zdobywać darmowe diamenty w Mobile Legends, to by było na tyle.


Gry podobne