Gra na nk Misja Magazyn jest to produkcja sponsorowana przez Actimel, chyba nie muszę tłumaczyć jaki jest tego cel? No, ale chcąc nie chcę, dla fanów gier zręcznościowych jest to nie lada gratka, bo trzeba mieć zręczne dłonie, aby zdążyć zebrać wszystkie paczki w jednym miejscu. Sprawa się ma bardzo prosto, w kosmicznym magazynie zawsze był ład i porządek, ale niespodziewanie meteor zmienił swoją trasę losu i uderzył w magazyn, wszystko się porozsypywało, z uporządkowanego magazynu została tylko sterta paczek porozrzucana dosłownie wszędzie, a zadaniem gracza będzie przeniesienie ich w jedno miejsce w określonym czasie. Wiem, brzmi prosto, też tak pomyślałem „co to jest polatać i pozbierać jakieś paczuszki”, ale nie tędy droga, pozory mogą mylić. W grze na nk Misja Magazyn gracz steruje mini stateczkiem, zwanym Magazynierem, który jest wyposażony w pole magnetyczne przyciągające przedmioty. Bardzo ono ułatwia łapanie paczek i przenoszenie, ale musicie wiedzieć jedno, macie ileś tam paczek do przeniesienia w danym czasie (pasek energii w prawym górnym rogu), który leci pięć razy szybciej jeśli tylko mamy włączone pole magnetyczne. I uwierzcie mi, używając pola nigdy nie zdąrzycie przenieść wszystkich paczek. Jak zobaczycie na filmiku poniżej, na początku używałem pola i kiepsko mi poszło. Ale później pełny sukces. Więc w takim razie co musimy zrobić? Nie używając pola zgarnąć wszystkie paczki w jedno miejsce, wyciągnąć je z trudno dostępnych miejsc. Dopiero później masowo wepchać je to wymaganego miejsca.

misja magazyn na nk


Sterowanie w grze Misja Magazyn jest dość ciężkie, nasz magazynier porusza się za kursorem myszy, ale jest bardzo czuły co za tym idzie trudny do sterowania. Lewym przyciskiem myszy włączamy pole magnetyczne. W sumie to tyle jeśli chodzi o samo sterowanie.

W grze Misja Magazyn póki co udostępniono nam 3 różne poziomy, każdy kolejny jest o wiele trudniejszy i mamy więcej paczek do przeniesienia, ale im trudniej tym mamy dodatkowo jeszcze przeszkody, które najpierw należy przesunąć, aby zrobić cokolwiek dalej.

misja magazyn gra na nk


Co jeśli nam się nie uda? Nic, możemy zaczynać od nowa, ale im szybciej dostarczymy paczki na miejsce, tym więcej punktów dostaniemy w nagrodę, a co za tym idzie może uda nam się znaleźć na liście sław, która znajduje się zaraz po starcie gry.

Gra Misja Magazyn jest naprawdę wciągająca, a dodatkowo przyda nam się strategiczne myślenie, jak je poprzesuwać, aby umieścić je na miejscu jak najszybciej. Może być ciężko, ale dacie radę.  Gry podobne