Fani popularnej serii animowanej CGI Miraculous cieszą się z wydania Miraculous Ladybug & Cat Noir! To oficjalna gra (Biedronka i Czarny Kot) typu endless runner oparta na serialu stworzonym na urządzenia z Androidem i iOS. W grze wcielasz się w normalnego nastolatka, który próbuje tylko przejść przez życie, ale kiedy kłopoty się wznoszą, wskakujesz do akcji jako superbohater! A kłopoty są zdecydowanie w Paryżu, gdy supervillain Hawk Moth i jego źli Akumowie realizują swoje plany. Twoim zadaniem będzie ich powstrzymanie. Będziesz musiał biegać ulicami Paryża, przeskakiwać dachy i unikać przeszkód, aby odnieść sukces. Możesz grać jako normalna nastolatka Marinette i Adrien lub jako ich superbohaterowie – Biedronka i Kot Noir. Zbieraj żetony i ulepszenia, zanim zmierzysz się ze złymi złoczyńcami. Oszczędzanie Paryża nie będzie łatwe, więc przygotuj się, czytając nasze kody, wskazówki i strategie Cudownej Biedronki i Cat Noir!

1. Zawsze patrz przed siebie

Ponieważ grasz niekończącego się biegacza, możesz spodziewać się napotkania kilku przeszkód podczas biegu. Większość przeszkód jest łatwa do uniknięcia, o ile widzisz je na czas. Musisz tylko zmienić pas, a będziesz bezpieczny. Jest jednak jedna szczególna przeszkoda, która może być trudna, jeśli nie będziesz ostrożny. Samochód z migającymi światłami jest jedną z najniebezpieczniejszych rzeczy, jakie można spotkać w grze. Zawsze patrz przed siebie, aby od razu dostrzec te samochody. Powinieneś natychmiast zmienić pas, gdy tylko go zobaczysz. Te irytujące małe rzeczy mają nieprzyjemny zwyczaj przyspieszania, gdy się do ciebie zbliżają. Może to skłonić cię do myślenia, że ​​wciąż masz czas na unik. Najlepiej jest po prostu grać bezpiecznie i trzymać się z dala od linii.


2. Ustal priorytet swojej misji

Gra daje Ci misje, które musisz wykonać. Łatwo dać się ponieść emocjom, gdy jesteś w połowie biegu, ale pamiętaj, aby zawsze się skupić. Nie ryzykuj swojej misji w celu zebrania dodatkowego tokena lub wzmocnienia. Niepowodzenie misji z powodu niepotrzebnego ryzyka tylko utrudni Twoje postępy w grze.

3. Zaktualizuj swoje ulepszenia

Istnieje kilka rodzajów ulepszeń, które można odebrać podczas biegu. Są to: Magnes, Tarcza, Mnożnik i Yoyo. Wszystkie z nich można ulepszyć do pięciu razy. Oczywiście będziesz potrzebować zasobów na ulepszenia, więc nie możesz pozwolić sobie na ulepszenie ich wszystkich jednocześnie. Upewnij się, że priorytetem jest mnożnik. To ulepszenie ułatwia zbieranie kolejnych biedronek. Oznacza to, że będziesz mógł wcześniej odblokować pozostałe ulepszenia. Kiedy skończysz ulepszenie Mnożnika i nadal pozostanie Ci trochę zasobów do następnej aktualizacji, powinieneś skupić się na Magnezie. Dłuższe działanie magnesu pozwoli ci podnosić przedmioty bez ryzyka przegranej. Twoim trzecim priorytetem powinno być Yoyo, ponieważ usuwa przeszkody na twojej drodze. Wreszcie, Tarcza jest ostatnią na twojej liście, ponieważ jeśli nauczyłeś się do tej pory omijać przeszkody dochodząc w tym niemalże do perfekcji, to bardzo rzadko będziesz potrzebować tego boostera.


4. Pudełka i kolejka otwierania

Pudełka upominkowe dają różne nagrody, które mogą pomóc ci osiągnąć postęp w Miraculous Ladybug & Cat Noir. Niestety, otwarcie jednego zajmuje trochę czasu, a masz dla nich tylko cztery miejsca. Dlatego powinieneś przyzwyczaić się do ustawiania w kolejce pudełka, gdy tylko jest to możliwe. Gdy twoje cztery miejsca będą pełne, nie będziesz mógł zdobyć dodatkowych pudeł upominkowych. Oznacza to, że stracisz więcej potencjalnych nagród. Jeśli twoje automaty są pełne, a już masz ustawione w kolejce pudełko upominkowe, być może zechcesz odpocząć od gry, dopóki nie będziesz mieć dodatkowego automatu.

5. Wypełnij Książkę z Naklejkami

U dołu głównej mapy zobaczysz zakładkę Książka naklejek. Stuknij w nią, aby zobaczyć osiem różnych scen, które należy wypełnić. Potrzebujesz trzech naklejek dla każdej sceny. Ukończenie scen zapewni ci stałe bonusy, które mogą być bardzo przydatne. Na przykład, jeśli ukończysz zestaw dla Faraona, otrzymasz trwałe zwiększenie 2x wyniku. Za każdym razem, gdy ukończysz kolejny zestaw, otrzymasz kolejny mnożnik. Oznacza to, że możesz mieć mnożnik wyniku 9x po zakończeniu wszystkich scen!


6. Nie wydawaj bezmyślnie motyli

Motyle to waluta premium gry. Jeśli chcesz ich dużo, będziesz musiał wydać prawdziwe pieniądze. Oczywiście alternatywą jest oszczędność dzięki darmowym motylkom, które dostajesz w pierwszej kolejności. Upewnij się, że nie wydasz Motyli na kolejnych etapach. Wystarczy obejrzeć reklamę, aby wrócić do swojej misji bez konieczności wydawania jakichkolwiek środków. Jeśli chcesz zdobyć więcej Motyli, kup Normalne Pudełka w sklepie. Zazwyczaj zawierają one kilka Motyli. To niewiele, ale ziarnko do ziarka, więc warto spróbować. Pamiętaj, że skrzynie pojawiają się również podczas biegów, więc miej to na względzie na wypadek, gdybyś miał szczęście.

Normalne pudełko jest warte 2000 biedronek. Zawiera różne waluty, ale zwykle zawiera naklejki. W sklepie dostępna są specjalne skrzynki, ale kosztuje aż 150 Motyli. Jeśli nie masz dużo motyli do stracenia, najlepiej trzymać się zwykłych pudełek. Chociaż szanse na uzyskanie lepszych nagród są większe w przypadku specjalnych skrzynek, po prostu nie jest to warte kwoty waluty premium, którą na nie wydasz.

Połącz siły z Marinette i Adrienem, usuwając ulice złych stworów! Nadszedł czas, aby uratować Paryż za pomocą naszych cudownych wskazówek do gry Ladybug & Cat Noir, wykorzystaj je właściwie! Jeśli znasz dodatkowe wskazówki dotyczące gry, daj nam znać poniżej w komentarzach!


Gry podobne