Marzysz o wyjątkowych wakacjach? Może chciałbyś je spędzić z Minionkami, kultowymi postaciami z filmu animowanego „Jak ukraść księżyc” z 2010 roku. Te zabawne, żółte istotki postanowiły w końcu wybrać się na wymarzony urlop, pytanie tylko gdzie go spędzą? I tutaj pojawiamy się my, bo w grze Minions Paradise głównym zadaniem gracza jest zbudowanie kurortu dla naszych ulubionych, animowanych postaci.

Opis gry Minions Paradise

Tym samym szykujcie okulary przeciwsłoneczne jak i odpowiednie kremy do opalania bo czeka Was mnóstwo pracy na słonecznych plażach w Minions Paradise. Już dziś możecie planować co zbudować w takim kurorcie, co sprawi największą przyjemność odwiedzającym. Po przygotowaniu odpowiedniego planu pozostaje nam jedynie zakasać rękawy i wziąć się do roboty – ekrany dotykowe aż zagotują się od kolejnych tapnięć.


Minions Paradise

Gra będzie łakomym kąskiem, zwłaszcza dla osób, które już przyzwyczaiły się do obecności Minionków na swoich urządzeniach grając w Despicable Me: Minion Rush. Jednak tym razem nie Gameloft zgotował nam nową rozgrywkę, a Eletronic Arts. Dodatkowo nowością dla wszystkich będzie nowa postać, która zagości dziś opisywanej grze, będzie nią Phil. Czym on się wyróżnia na tle innych Minionków? Otóż to właśnie on spowodował katastrofę (zatopienie) statku wycieczkowego, którym podróżowali jego koledzy i on również. Jednak dzięki nam, graczom, ta z pozoru wielka tragedia szybko przemieni się w dobrą zabawę i już po przybyciu pierwszy rozbitków możemy zgotować im wakacje życia.

W grze Minions Paradise jesteśmy praktycznie bogami, stwórcami świata, ale nie wolno zapominać nam o codziennych obowiązkach. Budując kurort dostaniemy cały zestaw różnych atrakcji, o których położeniu sami zdecydujemy. Nasi podopieczni mogą rozkoszować się słońcem leżąc na hamakach bądź wypocić wszelkie smutki w jacuzzi. A gdy już znudzi im się obijanie wyskoczą zagrać w piłkę plażową na boisko, które im wcześniej przygotujemy.


Minions Paradise

Jednak to tylko początek, bo co powiecie na to, aby każdy z Minionków miał możliwość przejechania się na grzbiecie aligatora niczym jak na nartach wodnych? Wydaje się to niemożliwe, w świecie Minions Paradise nie istnieje takie słowo.

Weźcie się więc w garść i już dziś ruszcie na prawdziwą przygodę. Słońce już opala nasze ciała, więc zabierzcie ze sobą ręczniki, zabawki i do dzieła.Gry podobne