EA, Illumination Entertainment i Universal zapowiedzieli nową grę mobilną, którą stworzą bądź już prawie stworzyli razem. Oczywiście nowy tytuł będzie przeznaczony na urządzenia mobilne z racji tego, że do spółki dołączyło studio Illumination to nikogo chyba nie zdziwi obecność znanych Minionków w nowej grze.

Owa gra to Minions Paradise, która pozwoli nam założyć własną, tropikalną oazę, w której zamieszkają nasze ulubione, żółte Minionki. Specjalnym gościem w grze będzie niewidziany dotąd nigdzie indziej Minionek o imieniu Phil.


Minions Paradise

Naszym zadaniem w Minions Paradise będzie tworzenie dla tytułowych bohaterów nowego domu, gdyż jak się okazuje ich statek rozbił się na nieznanej, tropikalnej wyspie. Oazę będziemy budować od samiutkich podstaw i na pewno zaroi się w niej od bananów. Ze screenów udostępnionych przez twórców gry widać wyraźnie, że będziemy mogli zbudować boiska do siatkówki, jacuzzi, hamaki i inne tropikalne elementy. Zobaczymy także jak Minionki pływają na nartach wodnych pośród głodnych aligatorów, pójdą łowić węgorze elektryczne jak i zajmą się wieloma innymi, równie dziwacznymi czynnościami.

Zapowiada się całkiem ciekawa gra, jak sądzicie pobije popularnością swoich poprzedników?


Premierę gry Minions Paradise zapowiedziano na tegoroczne lato, nie podano jednak dokładnej daty, więc równie dobrze może to być czerwiec, lipiec bądź aż sierpień.


Gry podobne