Mini Kings jest grą przeglądarkową łączącą w sobie kilka gatunków takich jak: gry farmerskiej, strategii online i ekonomii. Zawiera także cechy MMO. Spotkać ją możemy na portalu Facebook.

Na początku tutorial przeprowadzi nas przez trudy gry, jednak szybko zauważymy, że wszystko jest proste i intuicyjne. Rozbudowujemy naszą infrastrukturą i dbamy aby nie zabrakło nam złotych monet, które stanowią o naszym rozwoju, potrzebne są zarówno do stawiania budynków jak i do zakupów nasion, z których zbierzemy plony.


Uprawa odbywa się wg. ustalonego wzorca: oranie, sianie i zbiórka. Mamy dużą różnorodność warzyw i owoców jakie możemy zasiać. Przy każdym nowym poziomie odblokowane są nowe rzeczy w grze. Jeśli chodzi o same budynki to jest ich mnóstwo i trzeba wykazać się żyłką ekonomiczną aby dobrze zainwestować nasze pieniądze.

Ale co jest najlepsze gra posiada także aspekt militarny, co napewno przypadnie do gustu fanom gier strategiczno-wojennych. Nie bójcie się jednak, nie trzeba siedzieć 24h na dobę przy grze aby osiągnąć sukces.Wszystko tutaj da się zaplanować. Trzeba tylko troszkę ruszyć głową i pół roboty z głowy.


Gry podobne