Mini Golf Worlds to gra typu putt-em-up dla wielu graczy, w której rywalizujesz z graczami z całego świata w małych meczach golfowych. W grze wszystko jest w miarę proste i pomimo tego dostajemy całkiem przyzwoitą zabawą w minigolfa.

Sterowanie „przeciągnij, aby wycelować i strzelać” będzie znajome każdemu, kto grał w golfa od czasu wynalezienia ekranów dotykowych. Jest dziura, umieść w niej piłkę w jak najmniejszej liczbie uderzeń.


Tytułowe Światy nawiązują do różnych tematów poziomów. Są piramidy, upiorne labirynty i pirackie wyspy, przez które musisz się przebić, a każdy z nich ma swoje specjalne przeszkody i zagrożenia, których musisz unikać.

Na poziomach znajdziesz również klejnoty i złoto – zbieranie ich daje dodatkowe punkty. Wygrywa gracz z największą liczbą punktów po kilku dołkach. Ale chodzi o to, że część golfowa nie jest tak ważna.


Traf w dziurę jednym strzałem, ale nie zbieraj żadnych klejnotów, a otrzymasz niższy wynik, niż gdy skończysz w trzech ruchach i gdy zbierzesz wszystkie błyskotki. To sprawia, że ​​​​musisz manewrować piłką, próbując zdobyć klejnoty, co może prowadzić do dość frustrujących chybień.

Wszystko jest tutaj dość dopracowane, ale projekt poziomów nie jest aż tak ekscytujący i są pewne przeszkody – na przykład armaty na poziomach piratów – które po prostu nie działają tak jak powinny.

Mini Golf Worlds mogło być ciekawą, zabawną grą dla wielu graczy, w której można by było zanurzyć się na wiele godzin, ale gra dość szybko traci blask i zaczniesz się szybko nudzić.Gry podobne