Millionaire Boss jest najnowszą grą przeglądarkową od studia Digital Chocolate, gdzie fabuła została osadzona w zwykłym biurowym świecie, gdzie wcielamy się w początkującego managera biura.

Naszym głównym zadaniem będzie zatrudnianie pracowników, ale nie zawsze będą to zwykli pracownicy, ale zatrudnić będziemy musieli artystów, inżynierów itp., co przyniesie w przyszłości nam niebywałe dochody. Jak już zbierzemy nasza ekipę to dajemy każdemu konkretne zadania do wykonania i to od długości ich trwania będzie zależał nasz dochód. Jeśli chodzi o sam element społecznościowy jak to bywa na grach facebookowych to jest nim możliwość zatrudnienia naszych znajomych. Będziemy też musieli zatrudnić managerów odpowiedzialnych za daną strukturę naszej firmy.


Aby zwiększyć przychody dodatkowo możemy wstawiać przeróżne elementy do naszego biura, jak na przykład stoły bilardowe czy też wygodne krzesła, które sprawią, że pracownicy będą bardziej zadowoleni, a co za tym idzie będą bardziej efektywni, a jak wiemy im lepiej pracują tym więcej zarobimy. Nie ma to jak też czasem wpaść w odwiedziny do biura znajomego, gdzie będziemy mogli odpowiednio motywować pracowników i zdobędziemy dodatkową kasę i doświadczenie.


Gry podobne