Studio SummerTime wprost z wyspiarskiej Japonii, a dokładniej z Okinawy, wydało właśnie na Google Play nową grę logiczno-zręcznościową Million Asteroid, gdzie wszystko dzieje się tak szybko, że tylko najbystrzejszy umysł poradzi sobie z tym diabelskim pędem. Gra posiada grafikę 3D, dzięki czemu nasze doświadczenia są o wiele bardziej intensywniejsze.

Naszą misją jest uratowanie planety przed mrokiem. Musimy niszczyć nadlatujące asteroidy i choć z początku jest ich jedynie kilka i poruszają się wolno to zbiegiem czasu stają się coraz szybsze jak i jest ich więcej i więcej. Wszystko czego tutaj potrzebujemy to sprawne palce, to one poprowadzą nas poprzez dotykowe ekrany do zwycięstwa, to one uratują niewinne istoty zamieszkujące planety jakie przyjdzie nam się chronić przed kolorowymi asteroidami.

Million Asteroids 003

Niszcząc za jednym zamachem większe ilości asteroid wytwarzamy specjalny meteor, który jednym uderzeniem może zamienić w pył całą planetę. Tylko od naszej spostrzegawczości i zręczności palców zależy czy zniszczymy je wszystkie, perfekcja jest tutaj wymogiem, a nie atutem.

Pamiętajcie, że w Million Asteroid wokół lata pełno meteorytów jak i innych kosmicznych śmieci. Są tutaj również wulkany, które wypluwają kolejne głazy wprost do przestrzeni kosmicznej. Wszystkie te latające kule śmierci staną na naszej drodze podczas przechodzenia z etapu do etapu.

Nie da się również ukryć, że w grze spotkamy także kosmitów, którzy de facto są naszymi znajomymi, którzy po spełnieniu przez nas pewnych wymogów przylecą w swoim UFO nam z pomocą. Im więcej znajomych w naszej drużyne tym więcej statków pojawi się i pomoże nam niszczyć asteroidy.

WARTO ZOBACZYĆ  Modern War: Poradnik dla tryby pojedynczego gracza (Single Player)

Million Asteroids 002

Czy poradzicie sobie z tym wyzwaniem?

Gra Million Asteroid dostępna jest za darmo do pobrania na urządzenia z systemami Android.