Rock Hippo Productions przy współpracy z twórcą Sharknife Corey Lewis'em przeniosło specjalnie dla Nas ze świat rodem z komiksów do wspaniałej gry wideo jaką jest MicroVolts Surge. Specjalnie na czas, bo przecież zbliża się Halloween, więc fani gry mogą pobrać nową aktualizację za darmo tutaj. Dwie kluczowe postacie jakie zobaczymy rodem z Sharknife to sam tytułowy bohater i jego odwieczny rywal Orcasword. Ci, którzy wybiorą właśnie te postacie zostaną obdarowani bonusem +10% do dropu.

MicroVolts Surge Orcasword Concept S MicroVolts Surge Sharknife Concept S


No ale co z Halloween?

Właśnie z okazji tego święta będziemy mogli przetestować kilka “przerażających” broni jak choćby Pumpkin Gatlings, Buster Bazookas czy Lollipop Rifles. Ale czym jest to święto bez specjalnych stroi? Na pewno znajdziecie tutaj coś dla siebie.

Dodatkowo paczki leczące i granaty przybiorą postać rodem z dyniowatych horrorów, ale jedna rzecz może Nas uleczyć, podczas gdy inna poprostu wybuchnie Nam w twarz. Jeśli zdecydujecie się na użycie bazooki to wylecą zamiast rakiet same czaszki…


eventowe bronie

Ale i to nie wszystko, bo w MicroVolts zapowiedziano kilka innych specjalnych eventów, więc nie zjedzcie swoich cukierków zbyt szybko. Czeka na Was Zombie Kill Community Event, Double MP i EXP, Halloween Art Contest i wiele więcej. 

eventowe bronie 1Gry podobne