Mahjong Saga to gra przeglądarkowa, która nie wnosi niczego innego do dobrze znanej formuły tytułowego magjong'a, ale na pewno zapewnia wszystkim fanom tejże zabawy doskonałą rozrywkę na długie chwile. Bazowy gameplay jest taki sam jak zawsze, ale mimo podziału na różne poziomy nie ma tutaj żadnych ograniczeń czasowych, co sprawia, że coraz więcej osób zwraca na facebooku uwagę na tą wersję popularnego Mahjonga. Podobnie jak to było w Bubble Saga tak i Mahjong Saga podzielona jest na szereg poziomów, które same w sobie są rozproszone wśród pół tuzina światów położonych na wyspach. Siódma wyspa póki co oznaczona jest jako „w trakcie budowy”. Dla tych co nie bardzo wiedzą co będzie tutaj głównie to już tłumaczę, otóż otrzymamy planszę, na które położone są różnego rodzaju płytki, a my musimy odnaleźć pary takich płytek, które lezą na brzegach całej konstrukcji.


gry mmo mahjong saga 1

 

Jak już wspomniałem wcześniej w grze Mahjong Saga nie ma limitu czasu i możemy dokładnie przemyśleć każdy nasz ruch, a jeśli nie będziemy wiedzieć przez dłuższy czas co dalej to dostaniemy podpowiedź, coś w stylu tego co znamy z gry Bejeweled. Jednak jest tutaj system żyć, które odnawiają się w czasie i za każdym razem jak przejdziemy do kolejnego poziomu to przypłacamy za to jednym życiem. Tracimy życie również wtedy, gdy skończą nam się dostępne ruchy/opcje dopasowania. Jeśli wtedy już skończą się nam życia to tracimy dany level, albo możemy zapłacić troszkę kredytów facebooka.


Za każdy naszym nowym osiągnięciem w grze Mahjong Saga zarabiamy pieniądze, za które mamy możliwość zakupienia różnego rodzaju bonusów, które coś nam przyśpieszą, albo więcej dostaniemy wskazówek. Jednak cała struktura gry jest bardzo dobrze wykonana i daje dużą satysfakcje przesuwanie się z jednej wyspy na drugą. Ale pewne jest jedno, że gra pozwoli nam się zrelaksować, odstresować co nasuwa mi na myśl jedną z moich ulubionych gier Zuma Blitz.

 

runda mahjong saga


 

Od kiedy zabawa w Mahjong Solitaire jest zasadniczo taka sama bez względu na to, w którą grę grasz, różnica tkwi w szczegółach i na szczęście tutaj wszystko przysłowiowo błyszczy. To solidne, przyjemne i co ważniejsze, bardzo relaksujące doświadczenie, z wielką strukturę poziomów, a nawet mamy tutaj power-upy na dokładkę. Jeśli szukasz na kilka minut darmowej gry na Facebooku, Mahjong Saga jest idealnym wyborem.


Gry podobne