Maegica to gra przeglądarkowa nowej generacji, obecnie w końcowej fazie rozwoju, łącząc w sobie elementy zarówno strategii i role-playing. Dzień beta testów Maegica rozpocznie się w ciągu kilku dni.

Na okres ten, R2Games da krótki wgląd wewnątrz świata Maegica. Obecnie platforma jest jeszcze w fazie początkowej. W Maegica, gracze muszą pracować nad rozbudowaniem swojego miasta, podczas gdy muszą staczać ciężkie walki z wrogami.


Opis gry Maegica

Gracze kontrolują wojska i bohaterów, którzy mogą korzystać ze specjalnych umiejętności. Dzięki rozbudowie struktur, badaniu nowych technologii, pozyskaniu i zwiększeniu wyposażenia, gracze będą musieli ciągle pracować nad udoskonalaniem siebie i swoich sił. W wielu bitwach w Maegica sam poziom bohatera i sprzęt nie wystarczy do pokonania swoich wrogów.

Myślenie strategiczne i szybkie decyzje będą również istotne dla zwycięstwa, jak skonfigurować formacje bojowe i wybór najbardziej efektywnych kombinacji bohaterów w wale z konkretnym przeciwnikiem.

Maegica nie jest bynajmniej dla pojedynczego gracza, nie jest to tylko PvE. Współpraca z innymi graczami jest koniecznością. Czy też zaangażowanie się w zespole w bitwach na arenie przeciwko legionom sił wroga, walcząc w wojnach sojuszu będziemy świadkami setek armii kontrolowanych przez innych. Będą też walki o roszczenia do pól uprawnych i kopalni złota. Gra zespołowa to sukces tutaj!Gry podobne