Luvinia Online jest darmową grą MMORPG w środowisku 3D otoczoną piękną mangową grafiką. W grze można tworzyć wirtualnych bohaterów. Produkcja została udostępniona dla wszystkich za sprawą studia Outspark.

Ma dość dobrze rozwinięty system PvP, gdzie musimy skupiać się na naszych umiejętnościach i liczy się przede wszystkim nasza wprawa w zręcznym sterowaniu postacią. Ale jeśli znudzi nam się walka z innymi graczami to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zmierzyć się z najpotężniejszymi potworami w grze, czy też samymi bossami.


MMO Luvinia Online ma kilkanaście klas do wyboru, oczywiście wszystkie oparte są początkowo na trzech bazowych klasach, ale to trwa tylko do poziomu 10. Po tym poziomie będziemy mogli zdecydować czy chcemy zostać silnym wojownikiem, sprytnym Rogue czy też mądrym magikiem. Ale najlepsze jest to, że każdy z 3 dostępnych archetypów postaci można tak dowolnie przerabiać w trakcie gry, że praktycznie każdy gracz może tutaj stworzyć swoją unikalną klasę.

Na poziomie 40, każdy z tych 3 archetypów może zmienić się w dwie różne podklasy.

  • Warriors może pójść bardziej defensywnie do rozgrywki i stać się Knights wyposażonym w tarcze, lub może wybrać jeszcze bardziej agresywną ścieżkę i stać się Fighters, uzbrojonym w dwuręczne bronie.
  • Rogue może przekształcić się w Scout, lub jeśli chce odgrywać ważniejszą rolę przy dołączaniu do party może zostać tzw. Artystą.
  • Magowie mogą albo wniknąć głębiej w czarną magię i stać się czarnoksiężnikami, lub bardziej skupić się na sztuce światła i zostać Priest.

Później, na poziomie 80, każdy z tych 6 klas wymienionych powyżej może podzielić się na dwie inne podklasy, dając 12 klas w wersji ostatecznej ale tworzyć można oczywiście hybrydy między istniejącymi już klasami.Gry podobne