Zanurz się w fantastycznym świecie, gdzie znak zodiaku może na zawsze odmienić życie wojownika. Może on wpływać na nasze losy, zachowanie i przeznaczenie, ale czy na pewno? Przekona się sam grając w najnowszą grę MMORPG Lucent Heart, gdzie tradycyjnym sieciowym grom roleplaying mówimy stanowcze nie, a sama rozgrywka jest darmowa i wystarczy pobrać niewielkiego klienta gry. 

Fabuła gry Lucent Heart przenosi nas jako nowego bohatera to tajemniczej krainy zwanej Acadia, gdzie o dziwi nikt nie przykłada zbyt wielkiej wagi do rywalizacji czy walki, a najważniejsze są tutaj przyjaźnie i społecznościowe interakcje.


Gameplay oparty o znaki zodiaku

Po pierwszym logowaniu zostajemy poproszeni o wybór jednej z ośmiu klas i dopiero gdy już podejmiemy decyzję kim chcemy zostać możemy w pełni zanurzyć się w wirtualnym świecie LH. Czekają nas tutaj epickie przygody, w które wyruszyć można wraz z najlepszymi przyjaciółmi, aby móc się dzielić z nimi wszystkim co najlepsze. Nasze misje i przygody toczą się zarówno w górnej krainie owianej blaskiem wschodzącego słońca jak i głęboko w ciemnych pieczarach, które skrywają skarby i tajemnice przeszłości.

Jeśli spojrzycie na grafikę w grze Lucent Heart to szybko zdacie sobie sprawę jak mocno ona nawiązuje do japońskiej kultury, a przede wszystkim do mangowego stylu. Co do naszego znaku zodiaku, to podobnie jak w prawdziwym życiu, zależeć on będzie od daty naszych narodzin i w tym wirtualnym świecie będzie miał mocny wpływ na nasze dalsze losy, to znak zodiaku decyduje kim jesteśmy i kim się staniemy.

Lucent Heart 004


Gra Lucent Heart oferuje nam także ciekawy system miłosny, dzięki któremu zajmiemy się poszukiwaniem swojej bratniej duszyczki. Maksymalnie możemy mieć takich bratnich dusz trzy i jeśli uda nam się je odszukać to dostaniemy spora ilość doświadczenia jak i fantastyczne bonusy.

Jak pisałem wcześniej, opisywana gra opiera swój gameplay głównie na interakcjach społecznościowych i skoro mamy system miłosny, więc pocałunków czy tulisiów się nie obędzie, a jak przekonacie się niebawem za takie akcje dostajemy nowe buffy, choć szkoda że nie na zawsze. Nie zabrakło tutaj również możliwości brania ślubów, o ile mamy już kogoś kto jest naszą prawdziwą bratnią duszą, typową drugą połówką.

Codzienny horoskop powie nam co dziś dobrego nas spotka, możemy mieć więcej siły, albo większe szanse na zadanie krytycznego ciosu, jednak najbardziej mi się podoba zwiększenie szans na drop elitarnych przedmiotów. Wystarczy podążać za losem jaki przygotował dla nas horoskop dla znaku zodiaku, a możemy stać się największymi bohaterami w Lucent Heart.


Wymagania sprzętowe

  • OS: Windows XP SP3 and newer
  • Procesor: Pentium 4 1.3 GHz or greater
  • Pamięć: 512 MB RAM or greater
  • Grafika: NVidia GeForce 3 / ATI Radeon 8500
  • Dysk: 2 GB available space
  • Łącze: Cable Modem ADSL 512K

Zdjęcia z gry


Gry podobne