Łowca Pyszności to taka nowa mini gra na Naszej Klasie, w sumie bardziej niż rozrywce ma służyć reklamie produktów Algida, ale zawsze to jakieś nowe klimaty jeśli chodzi o gry w kulki. Mechanika gry jest identyczna jak innych grach match 3, na pojawiają nam się kolorowe kulki, jedna za drugą, którymi celujemy w górną część planszy, gdzie przed nami wyłania się powoli cała ściana wyłożona z serii kolorowych kul. Wystrzeliwane elementy musimy dopasowywać z górnymi tak aby co najmniej tworzyły grupy trzech, jednokolorowych elementów, wtedy znikają, a plansza przesuwa się dalej w dół. W każdej rundzie mamy określoną ilość kulek jakie należy zbić, aby przejść ją z wynikiem pozytywnym.

łowca pyszności 001


Oczywiście im większe grupy kulek w grze na nk Łowca Pyszności będziemy tworzyć tym więcej punktów pojawi się na naszych kontach. Nie ma czasu, który narzucałby nam tempo zabawy, ani ograniczonej ilości strzałów, jedynym powodem naszej przegranej może być to, że ciągle przesuwająca się ściana kulek dotnie dolnej części ekranu gry.

W sumie ja tu piszę o kulkach, a to tak naprawdę, podobno, gałki z lodów Algida, ale czy to takie ważne? Nie sądzę. Jak w każdej takiej grze musimy zdobywać jak największą ilość punktów. Do każdej rundy możemy wielokrotnie powracać, aby pobić właśny rekord, bo sam konkurs promowany za pomocą owej aplikacji nijak się ma do naszych wyników – zaznaczam, abyście nie myśleli, że jak wymachacie nie wiadomo ile punktów to od razu coś wygracie.

łowca pyszności 002


Dla nas graczy oddano w grze Łowca Pyszności na Naszej Klasie 10 kolorowych plansz z Krainy Algidy Śmietankowej, więc nieco zabawy jest przed nami, ale pamiętajcie, liczy się celność, szybkość i nieco logiki w łączeniu wszystkiego w całość. 


Gry podobne