Istnieje wiele powodów, aby przenieść swoje terytorium do innego królestwa w Lords Mobile, a jeśli jesteś początkujący, proces ten może być nieco skomplikowany. W rzeczywistości większość początkujących nawet nie wie, że taka opcja istnieje. Przeniesienie królestwa może być trudną (i długą) pracą, jeśli nie wiesz, co robisz.

Nie martw się: powiemy ci, jak to zrobić. Ponadto podamy wskazówki dotyczące ulepszania poziomu zamku, ponieważ musisz poczekać pewien czas, aby przenieść królestwo, a zwiększanie poziomu zamku podczas oczekiwania jest dobrym pomysłem. Zacznijmy od tego, jak przenieść zamek, prawda?


Jak przenieść swój Zamek i po co?

Gdy uruchomisz Lords Mobile po raz pierwszy, zostaniesz umieszczony na losowo wybranym serwerze (królestwie). Może to powodować wiele problemów: Twoja losowo wybrana lokalizacja może nie być zbyt aktywna. Lub, jeśli Twoi znajomi już grają w tę grę, nie będziesz z nimi w tym samym królestwie. Mówiąc wprost, przeniesienie królestwa oznacza przeniesienie na inny serwer. Pod koniec przejścia twój zamek i bohaterowie nadal będą przy tobie – nie musisz zaczynać gry od początku.

Ta funkcja ma jednak pewne ograniczenia, a wszystko po to, aby walczyć z jej niewłaściwym użyciem. Jeśli gracze będą mogli przeskakiwać między serwerami bez żadnych ograniczeń, będzie trochę „chaosu”, jak można sobie wyobrazić. Tak więc, podczas gdy przejście do innego królestwa jest z pewnością możliwe, istnieją pewne zasady i ograniczenia, których musisz przestrzegać.

Jak się przenieść do innego królestwa?

Istnieją dwa sposoby na przeniesienie królestwa: jeden jest łatwy (i bezpłatny), a drugi wymaga czasu i zwojów. Kiedy uruchamiasz Lords Mobile po raz pierwszy, w rzeczywistości dostajesz darmowy przedmiot o nazwie „Początkujący relokator”. Korzystając z tego przedmiotu, możesz przenieść swoje terytorium do innego królestwa całkowicie za darmo i bez żadnych ograniczeń. Otwórz mapę, kliknij ikonę kuli ziemskiej i wybierz krainę, do której chcesz się przenieść, w prosty sposób.


Rzecz działa tylko do 6-ego poziomu zamku.

Jak zapewne już się dowiedziałeś, nawet ukończenie samouczka podniesie poziom twojego zamku. Jeśli więc nie jesteś świadomy tej funkcji, granie w nią przez kilka dni „zablokuje” ten darmowy sposób przeniesienia. Cóż, teraz już o tym wiesz: jeśli od samego początku planujesz przenieść swoje królestwo na inny serwer, użyj „Początkujący relokator” przed osiągnięciem 6-ego poziomu zamku.


Jeśli przekroczyłeś ten poziom, nadal istnieje sposób na przeniesienie, ale teraz nie jest to takie łatwe. Musisz kupić przedmiot o nazwie „Zwój Migracji” w sklepach gildii w zamian za 810 000 monet. Aby kupić i użyć zwoju:

 • Musisz należeć do gildii (aby mieć dostęp do sklepu),
 • Musisz wydać 810 000 monet,
 • Twoje terytorium musi mieć 90 dni.

Istnieją również inne ograniczenia: jeśli twoje wojska są na wyprawie, nie możesz migrować. Musisz zebrać wszystkie swoje wojska w zamku. Ponadto migracja nie jest możliwa podczas wydarzeń Kingdom vs. Kingdom. Aha, a jeśli należysz do 50 najlepszych graczy w rankingu, liczba zwojów wymaganych do migracji wzrasta. Pamiętaj, że rangi oparte są na sile, a najwyższy (1.) gracz będzie potrzebował 90 zwojów, aby przeprowadzić migrację. Po spełnieniu wszystkich wymagań kliknij Zwój Migracji Królestwa, otwórz mapę, kliknij ikonę kuli ziemskiej i wybierz królestwo. Po przeniesieniu do tego królestwa kliknij puste miejsce, aby umieścić swoje Terytorium.

Co dzieje się po przeniesieniu?

Oto rzeczy, które zachowasz po migracji do innego królestwa:

 • Twoi bohaterowie i żołnierze
 • Twój zamek i budynki

Oto rzeczy, które stracisz:

 • Zostaniesz usunięty ze swojej gildii i utracisz wszelką pomoc dla gildii
 • Utracisz tytuły nadane przez Overlorda
 • Utracisz swoją rangę Koloseum
 • Stracisz swoje zasoby, ale te poniżej limitu zostaną

Ulepszaj zamek w międzyczasie

Jak można się domyślić, przeniesienie królestwa za pomocą Zwojów Migracji zajmuje dużo czasu. To nie tylko 90-dniowy limit: zarabianie monet wymaganych do zakupu zwoju (ów) sprawi, że będziesz zajęty przez kilka dni – może miesięcy, jeśli jesteś zwykłym graczem. Ponieważ twój zamek towarzyszy ci podczas migracji, warto go ulepszać podczas oczekiwania. Możesz ulepszyć swój zamek do 25 lvl, a osiągnięcie tego poziomu zwykle zajmuje 3 miesiące swobodnej rozgrywki. Spieszymy się jednak i chcemy jak najszybciej ulepszyć nasz zamek – zaczniemy od nowa w naszym nowym królestwie. Aby to zrobić:

 • Istnieją 22 kafelki, na których można umieścić budynki zasobów. Wykorzystamy je wszystkie i skupimy się na produkcji żywności. Umieść 10 farm na tych kafelkach i równo ustaw inne budynki (kopalnie, tartaki, kamieniołomy). Na przykład 10 farm i po 4 inne budynki to dobry układ.
 • Ulepsz jedną farmę do najwyższego możliwego poziomu. Inne budynki nie powinny być ulepszone powyżej 10 lvl. Wykorzystamy resztę budynków do ulepszenia naszego zamku, a nie do produkcji zasobów.
 • Zbuduj warsztat i ulepsz swoje mury zamku. Ulepszaj warsztat i mury z każdym nowym poziomem zamku.
 • Zaoszczędź 10.000 klejnotów, aż Twój zamek osiągnie poziom 17 i zbuduj Skarbiec. To pozwoli ci zdobyć darmowe klejnoty.
 • Dołącz do gildii i wykorzystaj jej zasoby do badań, materiałów i innych premii. Nie angażuj się w bitwy i nie marnuj czasu, pomagając kolegom z gildii. Tak, nie jesteś miły, ale nie planujesz też pozostać na tym serwerze.

Twoim jedynym celem jest jak najszybsze osiągnięcie poziomu zamku 25, abyś mógł zacząć od w pełni ulepszonego zamku w nowym królestwie. Gratulacje, jeśli możesz to zrobić w ciągu miesiąca (co z pewnością jest możliwe) to witaj w nowym królestwie i powodzenia!


Gry podobne