Lord of Ages jest kolejną grą przeglądarkową, w której strategiczne myślenie jest głównym elementem. Podobnie jak w grach tego typu budujemy swoje własne miasto. W MMO Lord of Ages musimy dbać o nasze kopalnie i pola poza miastem, aby dostarczały odpowiedniej ilości żywności i surowców do naszego imperium. Rozbudowany tutorial z miłą buźką w tle szybko przeprowadzi nas przez początki gry.

Wśród podobnych gier nic nie wnosi sobą nowego jeśli chodzi o gatunek MMORPG. Grafika dość ciekawa i przyciąga wzrok. Oprócz budowy musimy także zadbać o nasze badania przeróżnych technlogii. W końcu jak chcemy grać to musimy postarać się o własną armię. Znajdziemy tutaj także bardzo wiele questów, które naprawdę na początku warto wykonywać, choćby po to aby zebrać surowce na szybszą rozbudowę. Zadania początkowe są w stylu “zbuduj farmę na 1 poziom” etc.


Mapa świata choć już nie tak graficznie dobra, jest interaktywna i znajdziemy na niej miasta innych graczy czy też specjalne lokacje, które po naszym napadzie przyniosą jakże cenne dodatkowe surowce.

Nie zabraknie tutaj także możliwości rozwijania własnego avatara, który będzie prowadził naszą armię ku chwale.

Podsumowując gra nie wnosi nic nowego, raczej normalna strategiczna gierka, w którą w wolnej chwili można pograć, nie odstrasza , ale i nie przyciąga na dłuższą chwilę. Jednak koneserzy gier tego typu, znajdą w niej świetną zabawę.


Adres gry: http://www.lordofages.com


Gry podobne