Jako że gry Wild Hunt i Let’s Hunt nie różnią się od siebie zbyt wiele, tak też w tym poradniku dowiecie się w jaki sposób zdobywać za darmo banknoty i zarabiać więcej monet. Gry tak naprawdę różnią się nazwą, Let’s Hunt dostępne jest na pecety, poprzez przeglądarkę, a Wild Hunt to wersja mobilna gry.

Jak zdobyć banknoty za darmo?

Banknoty to waluta premium w grze Wild Hunt. Dzięki nim możemy kupować o wiele silniejszą broń niż za monety. Także posłużą nam do kupowania ulepszeń, gdy tylko osiągniemy wyższy poziom w grze. Dodatkowo za banknoty możemy wcześniej odblokować nowe tereny łowieckie kupując odpowiednie licencje.


Banknoty można zdobyć za darmo zbierając kolejne osiągnięcia w grze, już za pierwsze 20 (w Let’s Hunt) osiągnięć są w nagrodę właśnie one. W Wild Hunt dostaniemy banknot za każde osiągnięcie. Każdy teren łowiecki ma swój własny zestaw osiągnięć, więc jest z czego wybierać.

Zdobywanie punktów w pojedynkach, a co za tym idzie zajmowanie coraz wyższych miejsc w rankingu. Dzięki temu zdobywamy cenne negrody, w tym także banknoty.

Za wygrane pojedynki prócz karty dodatków, części zamiennych czy monet jak i karty broni, możemy dostać także kilka banknotów.


Za każdym razem jak zdobywasz kolejny poziom, możesz także w nagrodę dostać wspomnianą walutę.

Jako dodatkowa nagroda za wykonanie trzech zadań dziennych.


Za udział w Mistrzostwach i Turniejach.

Jak zdobyć monety za darmo?

Dzięki monetom w grze Wild Hunt dostajemy możliwość kupienia różnorakiej broni i wzmocnień z dostępnej palety znajdującej się w arsenale, oczywiście to nie dotyczy broni i ulepszeń dostępnych jedynie za banknoty. Dodatkowo można za nie ulepszyć akcesoria jak i wiele innych dodatków.

W grze monety możemy zdobyć za darmo biorąc udział w pojedynkach, wydarzeniach jak i turniejach, a także przyjmując i wykonując z powodzeniem zlecenia.

Monety są walutą dostępną w grze Wild Hunt, za jej pomocą można zakupić wiele przedmiotów w grze takich jak bronie, lub wzmocnienia. Za pomocą monet można także ulepszać akcesoria do broni, oraz dodatki. Monety można wygrać w pojedynkach, turniejach, wydarzeniach, oraz wykonując zlecenia. Monety można także zakupić w sklepie gry.

Za każdym razem jak zdobywasz kolejny poziom, możesz także w nagrodę dostać wspomnianą walutę.

Wykonując zadania dzienne.

Zdobędziesz je, polując w trybie popłochu, swobodnego polowania lub wykonując zadania.


Gry podobne