Cofnijmy się kilka wieków, w czasy kiedy istniały dziś mityczne postaci jak Aleksander Wielki, Drakula czy Mulan. Walczmy o honor, zwycięstwo i rzućmy wyzwanie złu tego świata. 

Gra kliencka Legendary Champions została osadzona w roku 209 naszej ery, gdzie otaczająca nas kraina została zaatakowana przez bezlitosnego Cao Cao. Wcielimy się tutaj w jedną z sześćdziesięciu ikonicznych postaci wziętych rodem z historii i mitologii wliczając w to nawet Sinbada, Joanne d’Arc, Beowulfa, Króla Artura i innych.


Opis gry Legendary Champions

Nasz postać w Legendary Champions może być dostosowywana za pomocą ponad 10 000 różnych części ekwipunku, akcesoriów i innych przedmiotów, które sprawią, że każda postać będzie w pewnym sensie unikalna. Gdy już wybierzemy odpowiedniego bohatera to będziemy musieli w kolejnym kroku dobrać jedną z ośmiu dostępnych klas, gdzie poznamy Arcaniste, Guardiana, Battlemastera, Bendera, Bladedancera i Archera.

Legendary Champions 004

Dołączymy do zapierających dech w piersiach walk, powalczymy w duelach itd. Wcielimy się w ulubionego bohatera i ruszymy do walki z hordami potworów i graczy nam wrogich. Stwórz potężną gildię i powstrzymaj Boską Bestię w jednym z sojuszniczych rajdów. Gdy tylko twórca gildii zdobędzie 65 poziom będziemy mogli dołączyć do wyzwań Deity Challenges.


W grze Legendary Champions możemy użyć Krwi Feniksa, aby dodać potężnej mocy w barki bohatera, ale działanie ów specyfik ma jedynie tymczasowe. Z nim polowania na potwory nie będą wam straszne, a nawet walka z najsilniejszym z bossów. Dodatkowo możemy wycisnąć maksymalną moc z posiadanej broni i sprzętu dzięki kilkustopniowemu systemowi ulepszeń.

Czy jesteście gotowi rzucić wyzwanie samej śmierci?

Gra obecnie jest zamknięta, ale zapraszamy do innych produkcji od Aeria Games jak Tauri World czy DDTank.Gry podobne