Cofnijmy się kilka wieków, w czasy kiedy istniały dziś mityczne postaci jak Aleksander Wielki, Drakula czy Mulan. Walczmy o honor, zwycięstwo i rzućmy wyzwanie złu tego świata. 

Gra kliencka Legendary Champions została osadzona w roku 209 naszej ery, gdzie otaczająca nas kraina została zaatakowana przez bezlitosnego Cao Cao. Wcielimy się tutaj w jedną z sześćdziesięciu ikonicznych postaci wziętych rodem z historii i mitologii wliczając w to nawet Sinbada, Joanne d’Arc, Beowulfa, Króla Artura i innych.

Opis gry Legendary Champions

Nasz postać w Legendary Champions może być dostosowywana za pomocą ponad 10 000 różnych części ekwipunku, akcesoriów i innych przedmiotów, które sprawią, że każda postać będzie w pewnym sensie unikalna. Gdy już wybierzemy odpowiedniego bohatera to będziemy musieli w kolejnym kroku dobrać jedną z ośmiu dostępnych klas, gdzie poznamy Arcaniste, Guardiana, Battlemastera, Bendera, Bladedancera i Archera.

Legendary Champions 004

Dołączymy do zapierających dech w piersiach walk, powalczymy w duelach itd. Wcielimy się w ulubionego bohatera i ruszymy do walki z hordami potworów i graczy nam wrogich. Stwórz potężną gildię i powstrzymaj Boską Bestię w jednym z sojuszniczych rajdów. Gdy tylko twórca gildii zdobędzie 65 poziom będziemy mogli dołączyć do wyzwań Deity Challenges.

W grze Legendary Champions możemy użyć Krwi Feniksa, aby dodać potężnej mocy w barki bohatera, ale działanie ów specyfik ma jedynie tymczasowe. Z nim polowania na potwory nie będą wam straszne, a nawet walka z najsilniejszym z bossów. Dodatkowo możemy wycisnąć maksymalną moc z posiadanej broni i sprzętu dzięki kilkustopniowemu systemowi ulepszeń.

WARTO ZOBACZYĆ  Ming Dynasty

Czy jesteście gotowi rzucić wyzwanie samej śmierci?

Gra obecnie jest zamknięta, ale zapraszamy do innych produkcji od Aeria Games jak Tauri World czy DDTank.