Zarówno dobrze dobrany i zawsze ulepszony ekwipunek w Legend Online jak i wierny rumak są istotnymi elementami w grze o której będziesz dzisiejszy poradnik. Nauczycie się dziś rozróżniać kolory sprzętu jakim będzie się posługiwał nasz wojownik. Dowiemy się czym tak naprawdę jest Legendarny Kamień i jak go zdobywać, a także poznamy tajemnicę artefaktów.

Bożek Bestii pozwoli nam zdobyć najlepszego rumaka, ale do tego musimy dowiedzieć się czym są Punkty Bestii. To wszystko i kilka innych rzeczy znajdziecie w poniższej instrukcji.


Fioletowy Ekwipunek – skąd go wziąć?

Każdy ma możliwość zamienić zdobyty fioletowy Ekwipunek na Artefakt. Fioletowy Ekwipunek jest łączony w Kuźni, tak jak Artefakty. Do całkowitego zespolenia będziemy potrzebować kilku części Ekwipunku oraz pewną ilość Czarodziejskich Kryształów.

Części pomarańczowego Ekwipunku – jak zdobyć?

To właśnie wspomniane części są składnikiem Legendarnego Ekwipunku, każdy rodzaj takiego Ekwipunku ma określone części. Omawiane części można wymienić w Sklepie Areny, a co do części pomarańczowej biżuterii to wymieniamy ją w Sklepie Labiryntu.

Jak zdobyć Legendarny Kamień?

Legendarny Kamień w Legend Online można zdobyć w kampaniach drużynowych na poziomie mistrzowskim.


Co dają Artefakty?

Artefakty w Legend Online zwiększają podstawowe parametry ekwipunku, podnoszą limit Wzmocnienia wraz z jego kolejnymi poziomami, a to z drugiej strony znacznie zwiększa Waleczność samej postaci.

Dodatkowo każdy z nich zdobywa dodatkowy slot na klejnot, więc ulepszenie może być jeszcze ciekawsze.

Karta Podwójnej Chwały

Karta Podwójnej Chwały, jak sama nazwa mówi, zwiększa czasowo ilość zdobywanych Punktów Chwały w trakcie walki, a to na pewno wam się przyda.


Czym różni się bestia zwyczajna od specjalnej?

Bestia Zwyczajna nie zwiększa żadnych cech podczas gry, a Specjalna podnosi je na określony czas.

Jak uaktywnić tryb Jeźdźca?

Musisz kliknąć przycisk „Dosiądź”.

Skąd brać/Jak zdobywać Punkty Bestii?

Punkty Bestii dostajemy za każdą aktywację Bestii.

Od jakiego poziomu jest wierzchowiec?

System jeździectwa, a co za tym idzie, możliwość posiadania konia, pojawia się od 40 poziomu. W dolnym menu aktywuje się dodatkowa ikonka, gdzie przejrzymy najważniejsze informacje na ten temat.

Co dają nowe poziomy rumaka?

Awansując w Legend Online rumaka na kolejne poziomy podnosimy wartość cech i konkretnych parametrów konika.

Czym się różni zwykła hodowla od zaawansowanej?

Podczas zaawansowanej hodowli konia/rumaka w Legend Online podnosimy jej cechy 50 razy wyżej niż w tracie zwykłej hodowli.

Co daje fortuna Bożka Bestii?

Fortuna Bożka Bestii wzmacnia/pomnaża efekt hodowli rumaka zarówno zwykłej jak i zaawansowanej. Pojawia się losowo w grze.

Gdzie się podziała moja Specjalna Bestia?

Specjalna Bestia po pewnym czasie traci swoje właściwości, ale nie znika tylko przemienia się w zwyczajną bestię.


Gry podobne