Wydawca gier MMO Square Enix zapowiedział nową grę przeglądarkową RPG Legend World, która została zaprojektowana po to, aby pozwolić graczom walczyć z klasycznymi potworami jakie znamy z serii Final Fantasy. Gracze będą mieli możliwość tworzenia swojego własnego awatara przy użyciu szerokiego wachlarza opcji personalizacji, a później w tym stanie ruszymy do walki z licznymi, klasycznymi kreaturami jak Cacataurs i Bombs. Według tego co obiecuje nam Square Enix więcej potworów zostanie dodanych po oficjalnym starcie gry.

Do stworzenia gry Legend World wykorzystano technologię flash i stage 3D, aby zapewnić niecodzienny, kolorowy i imponujący świat, ale dla tych co mają słabszy sprzęt istnieją inne, słabsze konfiguracje pozwalające zagrać na o wiele mniej wydajnych maszynach.


Gra Legend World wejdzie w fazę zamkniętych testów beta gdzieś w 2013 roku, nie określono dokładniejszej daty, ale najpierw wystartuje w Japonii. Jeśli chodzi o wydanie w krajach zachodnich to na obecną chwile brak jakichkolwiek informacji na ten temat.

Zapraszam do obejrzenia niedawno udostępnionych screenów z gry.  


Gry podobne