Gra Legend of Slayer oferuje graczom sześć postaci do wyboru, którego dokonają już po pierwszym zalogowaniu do gry. Są tak słodaśne, że trudno jest się zdecydować na coś konkretnego, ale już po tej ciężkiej decyzji możemy zaczynać zabawę i wkroczyć to tego tajemniczego świata fantasy.

Już na początku zaskakuje szczegółowo wykonany samouczek, który poprowadzi za rączkę gracza przez każdy istniejący system w grze wliczając w to również walkę, ale również nauczymy się jak zbierać ekwipunek, jak go ulepszać itp. Nawet się nie spostrzeżecie jak dobijecie jedynie dzięki wykonywaniu wskazanych zadań w tutorialu do poziomu piętnastego.


Znajdziemy tutaj dwa typy zadań – zadania główne i poboczne. Uogólniając można powiedzieć, że głównej zadania w Legend of Slayer nagradzają graczy doświadczeniem, a zadania poboczne są dobrym źródłem złota – regularnej waluty występującej w grze. Zadania poboczne zaczniemy wykonywać jak tylko osiągniemy poziom 18. Będą one również źródłem honoru, który po zdobyciu przekształca naszą rangę w wyższą i wyższą, a ona determinuje wysokość dziennego wynagrodzenia jakie może uzyskać gracz.

W wolnej chwili warto zajrzeć do okolicznej Tawerny, gdzie zdobędziemy dzielnego herosa, który od czasu wynajęcia stanie się Naszym wiernym kompanem. W grze Legend of Slayer mamy trzy grywalne klasy: Wojownik, Mag i Kapłan. Nie ma tutaj lepszej i słabszej klasy, każda z nich dobrze wykorzystana podczas walki może przejąć kontrolę nad całą walką. Każda klasa może uczyć się różnych umiejętności i zaklęć. Zaklęcia pojawią się dość szybko, a już pierwsze – Spell Shards – otrzymamy po wygraniu swojej pierwszej potyczki.

legend of slayers screen


Na początku możemy zatrudnić tylko jednego bohatera, ale później same zadania wymuszą zatrudnianie kolejnych i kolejnych.
Warto do zabawy logować się codziennie, gdyż jak większość gier MMO i tak dziś prezentowana oferuje nagrody za regularne logowanie do zabawy.

Legend of Slayer na chwilę pisania tej krótkiej recenzji znajduje się w fazie CBT i przed twórcami jest jeszcze mnóstwo pracy, gdyż gra niekiedy ostro się przycina i aby wykonać konkretną akcje to trzeba klikać niekiedy kilka razy w dany button. No ale w tej wersji gry jest to jeszcze do wybaczenia.


Gry podobne